Pazar, Nisan 14, 2024

Kullanım Sözleşmesi

  • Halkweb.com.tr okuyucularının günlük politika, siyaset, kültür sanat, magazin, spor ve bilim alanında yaptığı yorumların toplandığı bir sosyal platformdur. Bu içeriklerde yer alan yorumlar Halkweb okurlarının güncel gelişmelere ilişkin fikirleridir.
  • Bu içerikler editöryal kontrolden geçmediği için  herhangi bir ön incelemeye tabi olmaksızın ve doğrudan yazarlar tarafından yayına alınmaktadır. Tarafımıza başvurulmadığı müddetçe, yayınlanan içeriğin hukuka uygunluğunu denetleme yükümlülüğümüz bulunmamaktadır. Ancak, Halkweb Sosyal’in yer sağladığı içeriğin hukuka uygunluğunu sağlamaya özen göstermekte, bu nedenle yapılan her başvuruyu dikkatle değerlendirmektedir.
  • Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan Halkweb Sosyal site yönetimi sorumlu tutulamaz.
  • Halkweb Sosyal bir sosyal paylaşım platformudur. Doğruluk, güvenilirlik, kesinlik konularında ya da başka açılardan hiçbir garanti vermez. Aynı şekilde, web sitesinin işletme ve idaresinin hatasız ve kesintisiz olacağı, aksaklıklar kusur ve bozuklukların düzeltileceği, web sitesinin zarar verici unsurlardan ve virüslerden temizlenmiş olduğu hususunda kullanıcıya herhangi bir öneri ve tavsiyede bulunmamakta ve bu hususlarda kullanıcıya herhangi bir güvence ve teminat verilmemektedir.
  • Halkweb Sosyal’de yer alan bilgiler sadece kullanıcıyı bilgilendirmek amacı ile sunulmuş olup; hukuki, tıbbi, finansal, yatırım, vergi, muhasebe ve diğer benzeri konularda tavsiye niteliğinde değildir. İşbu web sitesinde yayınlanan bilgilere güvenerek yapacağınız herhangi bir işlemin sorumluluğu tamamen size aittir.
  • İçeriklerde hukuka aykırı yıldırıcı, ırkçı, tehdit edici, hakaret niteliğinde olan, genel ahlaka aykırı, yakışıksız, edebe aykırı, pornografik, aşağılayıcı, karalayıcı, küfürlü, lekeleyici ve benzeri her türlü bilgi ve görüş,Kin, nefret, ırkçılık, bağnazlık, başkalarına karşı her türlü fiziki tecavüzü teşvik eden veya küçüklere zararlı olabilecek, rahatsız edici, saldırgan veya başkalarına saldırganlığı teşvik edici, her türlü mesaj, eklemeler ve yayınlar, yapmak kesinlikle yasaktır!
  • Bu içerikler site yönetimine şikayet gelmesi halinde anında yayından kaldırılır. İçerik sahipleri doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluğu alır.