Cumartesi, Nisan 20, 2024

Güldür Güldür Show’un ‘değişim’ skecini izleyen Kılıçdaroğlu ne yaptı?

Güldür Güldür Show, yeni sezona başlarken CHP içindeki 'değişim' tartışmalarını konu alan bir skeç yaptı. Skecin ardından CHP lideri Kılıçdaroğlu ekibi arayarak tebrik etti.

Özellikle son iki sezondur siyasi hicivleriyle sık sık gündem olan Güldür Güldür Güldür Show’un, 11. sezonun ilk bölümünde CHP’deki değişim tartışmalarını ‘Yeniliyoruz’ adlı skeçle sahneye taşındı.

Güldür Güldür Show’da olay olacak CHP skeci

CHP’nin mevcut durumundaki ‘koltuk’, ‘balkon’, ‘sağa kayma’, ‘İmamoğlu’, ‘sandalyeleri kaptırma’ ve ‘taban’ gibi konulara göndermeler yapıldığı skeç izleyicilerden bolca alkış alırken sosyal medyada da büyük ilgi gördü.

Skeci ekran başında izleyenlerin arasında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da olduğu ortaya çıktı.

 

Kılıçdaroğlu arayarak ekibi tebrik etti

Skeçte koltuğuna yapışan ve değişime çok da taraf olmayan bir parti başkanı olarak temsil edilen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bölümün yayınlanmasının ardından Güldür Güldür Show ekibini arayarak tebrik etti.

Güldür Güldür Show’un sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

“Sayın Kemal Kılıçdaroğlu aradı ve dün akşam yayınladığımız skeçle ilgili “Eskiden çok yapılıyordu bu şekilde mizah, siyasiler memnuniyetle ve hoşgörü ile karşılıyordu çok değer veriyordu. Şimdi de sizin bu tip hicivlere yer vermeniz çok değerli. Bu mizaha siyasetin, siyasilerin ve en önemlisi halkın ihtiyacı var. Beğenerek izledim ve emeği geçen herkesi kutluyorum ve eğer kabul ederseniz uygun bir zamanda seyretmeye gelmek istiyorum” dedi. Teşekkür ediyoruz ve bekliyoruz.”

Çok Okunanlar

İlginizi Çekebilir