Perşembe, Nisan 18, 2024

“Boş yapma Hacı!”

tv100 ekranlarında ilgi ile takip edilen Gürkan Hacır ile Taksim Meydanı programında Ebrar Karakurt’un gündem olan ‘Abdülhamid’ paylaşımı konuşuldu. Stüdyoda tv100.com yazarı Hacı Yakışıklı ve Gazeteci Barış Yarkadaş arasında sert tartışma yaşandı. "Boş yapma Hacı"

İYİ Parti Ankara Milletvekili Adnan Beker, Gazeteci Barış Yarkadaş, Posta Gazetesi Yazarı Murat Çelik, ÜLKE TV Genel Yayın Yönetmeni Hasan Öztürk, tv100.com Yazarı Hacı Yakışıklı ve tv100 Ankara Temsilcisi Deniz Gürel; Gürkan Hacır’la Taksim Meydanı’nın konuğu oldu.

Avrupa Şampiyonası tarihinde 3. defa altın madalya için parkeye çıkan Filenin Sultanları, finalde 2023 CEV Avrupa Şampiyonası finalinde Sırbistan’ı 3-2 mağlup ederek Avrupa Şampiyonu oldu.

“BİZ EBRAR’I TANIMIYORUZ, YAŞAM TARZI KENDİNİ İLGİLENDİRİR”

tv100’de ilgi ile takip edilen programda Filenin Sultanları’nın Avrupa şampiyonluğu da konuşuldu. Maçın ardından birçok paylaşım yapan Ebrar Karakurt son olarak paylaştığı fotoğrafla gündem yarattı.

tv100’de büyük beğeni ile takip edilen Gürkan Hacır ile Taksim Meydanı programında ‘Abdülhamid’ paylaşımı da masaya yatırıldı.

Karakurt’un gündem olan ‘Abdülhamid’ paylaşımı konuşulduğu esnada tv100.com yazarı Hacı Yakışıklı ve Gazeteci Barış Yarkadaş arasında sert tartışma yaşandı.

“SEVİNMEYEN BAZI İNSANLARIN OLDUĞUNU GÖRDÜK”

Hacı Yakışıklı, “Biz Ebrar’ı tanımıyoruz, yaşam tarzı kendini ilgilendirir” diyerek, “Ebrar Karakurt çıktı ve ‘Boş yapma Abdülhamid’ diye bir pankart gösterdi. Abdülhamid diye bir izleyiciye cevap veriyorsa onun tweetini alıntılayıp cevap verse tartışma büyümezdi. Biz Ebrar’ı tanımıyoruz, yaşam tarzı kendini ilgilendirir. Sosyal medyada farklı tartışmalar döndüğünü gördük. Milli takımla gurur duyuyoruz ama Türkiye’ye karşıymış gibi bir hava estirildi” dedi.

Barış Yarkadaş ise Hacı Yakışıklı’nın sözlerinin ardından “Kadın Voleybol Milli Takımı’nın zafer kazanmasına ve şampiyon olmasına sevinmeyen bazı insanların olduğunu gördük. Fırsat kollayan bir güruh var” ifadelerini kullandı.

 

“YUH SANA!”

Stüdyoda ikili arasında sert tartışma yaşanırken; Yarkadaş, Yakışıklı’ya “Ebrar’a yönelik saldırıya niye sesini çıkarmıyorsun?” sorusunu yöneltti.

Tartışma alevlenirken; ikili birbirine “Boş yapma…”, “Yuh sana!” sözleriyle yüklendi.

Çok Okunanlar

İlginizi Çekebilir