Pazar, Nisan 14, 2024

Banu Parlak’ın güzellik merkezini kurşunlayanlar ‘Daltonlar’ çıktı

Tetikçilerin izinin, suç örgütü lideri Barış Boyun çetesinin alt grubu olan 'Daltonlar çetesi'ne uzandığı belirtildi.

Şarkıcı Banu Parlak’ın İstanbul Bahçeşehir’de bulunan güzellik merkezinin aynı gün içerisinde iki kez kurşunlanmasıyla ilgili tutuklanan beş şüpheli ile ilgili yeni ayrıntılar ortaya çıktı. Tutuklanan tetikçiler, “Kimin iş yeri olduğunu bilmiyorduk. Bize ateş edin diye talimat verildi” dedi. Tetikçilerin izinin, suç örgütü lideri Barış Boyun çetesinin alt grubu olan ‘Daltonlar çetesi’ne uzandığı belirtildi.

Dilan Polat ve kocası Engin Polat’ın tüm mal varlığına el konuldu

Bahçeşehir 1. Kısım Doğa Parkı’nda şarkıcı Banu Parlak’a ait güzellik merkezi 1 Ekim’de saat 02.00 ve 04.30 sıralarında kimliği belirsiz kişiler tarafından kurşunlandı.

Koş Engin koş; ne enerji kaldı ne sinerji! Dilan Polat’ın başı bu kez büyük belada

Habertürk’ten Mustafa Şekeroğlu’nun haberine göre, olayla ilgili yürütülen soruşturma kapsamında yakalanan beş şüphelinin sorgusunda, ateş ettikleri iş yerinin kime ait olduklarını bilmediklerini iddia ettiler. Olayı azmettiren kişinin kendilerine, “Sadece iş yerine ateş edin kimseyi hedef almayın” dediğini iddia eden şüpheliler, birkaç gün sonra çıkan haberlerde, ateş ettikleri iş yerinin şarkıcı Banu Parlak’a ait olduğunu öğrendiklerini söyledi.

Dilan Polat’ın ablası Sıla Doğu’dan canlı yayında kokain itirafı: Ohhh içiyorum, bunu da veriyorum!

İzler suç örgütüne uzandı

Yürütülen soruşturma kapsamında motosikletli tetikçilerin izi, Barış Boyun’un suç örgütüne tetikçilik yapan “Daltonlar çetesi”ne uzandı. Elde edilen bilgilere göre şüphelilerin Daltonlar çetesinin ele başı Beratcan Gökdemir’i tanıdıkları ortaya çıktı.

Barış Boyun’un suç örgütünün alt grubunda yer alan ve saldırılarda tetikçilik yapan Gökdemir de polis tarafından aranan isimler arasında yer alıyor.

Kokain itirafı sonrası Sıla Doğu gözaltına alındı!

Silahlı saldırıda yaralanmış

Yurt dışına kaçtığı tespit edilen Gökdemir’in, 23 Mayıs’ta Abhazya’da gerçekleştirilen silahlı saldırıda yaralandığı ortaya çıkmıştı. Bu saldırıda Daltonlar çetesi ve Barış Boyun’un önemli adamlarından biri olan Emircan Yılmaz hayatını kaybetmişti.

Banu Parlak'ın güzellik merkezini kurşunlayanlar 'Daltonlar' çıktı - Şarkıcı Banu Parlak'ın İstanbul Bahçeşehir'de bulunan güzellik merkezinin aynı gün içerisinde iki kez kurşunlanmasıyla ilgili tutuklanan beş şüpheli ile ilgili yeni ayrıntılar ortaya çıktı. Tutuklanan tetikçiler, "Kimin iş yeri olduğunu bilmiyorduk. Bize ateş edin diye talimat verildi" dedi. Tetikçilerin izinin, suç örgütü lideri Barış Boyun çetesinin alt grubu olan 'Daltonlar çetesi'ne uzandığı belirtildi.

Dilan Polat’ı suçlamıştı

Şarkıcı Banu Parlak, “kara para akladıkları” iddiaları gündemdeyken Dilan Polat ve ailesi hakkında bazı iddialarda bulunmuştu. Banu Parlak, kendisi için tetikçi tutulduğunu iddia etmiş bu konuyla ilgili de Dilan Polat ve ailesi hakkında suç duyurusunda bulunmuştu. İddialardan kısa bir süre sonra güzellik merkezi de kurşunlanan Banu Parlak, olayın arkasında Polat ailesinin olduğunu iddia etmişti.

Ne olmuştu?

Banu Parlak, iş yerine gerçekleştirilen saldırın ardından sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Kara para aklama” gibi birçok iddia ile gündem olan Polat çifti için, “Dilan Polat’ın ve Engin Polat’ın beni vurdurmak için tetikçi tuttuğu iddiaları sürekli olarak gündemde, bunlar iddia değil. İddia bir var sayım olur, ortada bunu itiraf eden bir kişi var. Banu Parlak’ı ve Seyhan Soylu’yu vurmam için tetikçi olarak tutmak istediler beni diyen bir genç var ortada.

‘Sana ekmek yedirmeyeceğim’ diyorsun iş yerime sıkılıyor gece. Gece 01.45 sıkılıyor bir de 05.00’de sıkılıyor iş yerime. 6 el ateş ediliyor camlarım tuzla buz, ‘ekmek yedirmeyeceğim’ diyorsun ardından bu oluyor. İki tane kasklı genç bunu yapan, elbet bulunacak bunu buradan söylüyorum onlar bulunacak, nerenin delikanlılığı bu, kadına sıkmam kadına bile sıkamıyorsunuz boş dükkâna sıktırıyorsunuz” ifadelerini kullanmıştı.

Çok Okunanlar

İlginizi Çekebilir