Pazar, Nisan 14, 2024

Ahmet Çakar: Beşiktaş’ın iptal edilen golünde kural hatası var!

Beşiktaş - Trabzonspor karşılaşmasında siyah beyazlıların iptal edilen golü tartışmalara neden oldu. Beşiktaş’ın iptal edilen golünde kural hatası mı var? Ahmet Çakar, hakemin kural hatası yaptığını iddia etti.

Ahmet Çakar, Trabzonspor-Beşiktaş maçında Beşiktaş’ın iptal edilen golünde kural hatası yapıldığını söyledi.

Ahmet Çakar’ın Beyaz TV’den aldığı maaş belli oldu

Beşiktaş’ın Trabzonspor karşılaşmasında Omar Colley ile attığı golün iptal edilmesi tartışmaların fitilini ateşledi. Tüm yorumcular o pozisyonu değerlendirdi. Top oyunda olmadan önce Colley ve Eren arasında geçen olayın son bulduğunu belirten Fırat Aydınus, Ahmet Çakar ve Ertem Şener iptal kararının yanlış olduğuna değindi. Şener pozisyonda kural hatası olduğunu öne sürdü.

“İPTAL KARARI YANLIŞ”

Henüz top oyunda olmadan rakibini boğazından tutan ancak oyunun başlamasıyla beraber bırakan Colley, golü bulmuş ancak iptal ile karşı karşıya kalmıştı.

Eski hakem Fırat Aydınus iki futbolcunun arasında çıkan eylemin top oyunda olmadan önce yaşadığını vurgulayarak iptal kararının yanlış olduğunu belirtti.

“YÜZDE 100 YÜZ KURAL HATASI”

Ertem Şener ise pozisyon hakkında, “Yüzde 100 gol. Yüzde 100 burada kural hatası var. Daha top burada oyuna girmemiş.” dedi.

Ahmet Çakar da “Omar Colley’in golünde faul veremezsin. Net kural hatası var hakem hatası değil.” ifadelerini kullandı.

Çok Okunanlar

İlginizi Çekebilir