Yunan gazetesi kumpasının baş aktöründen Ekrem İmamoğlu’na tehdit ve hakaret: Sen kimsin lan? Hayırdır oğlum!

Ekrem İmamoğlu'na "yunan" benzetmesi yapan AKP'li Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu'nun kaynağı Fatih Tezcan bir skandala daha imza attı. 

Ekrem İmamoğlu’na “yunan” benzetmesi yapan AKP’li Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu’nun kaynağı Fatih Tezcan bir skandala daha imza attı.

Dün akşam Ahmet Hakan’ın Tarafsız Bölge programında İmamoğlu kendisine ve Trabzonlulara “Yunan” iması yapan Tevfik Göksu için “Adam yerine koymuyorum” demişti.

Ahmet Hakan’ın Turgay Güler taktiği İmamoğlu’nu çıldırttı: Cahil, adam yerine koymuyorum!

Patronu Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun sahibi oldığı Yunan gazetesinde çıkan haberi Türkiye’de yayına alan Tezcan, İmamoğlu’na “Sen kimsin adam yerine koysan ne sen kimsin lan, hayırdır oğlum” dedi.

Murat Ağırel o görüşmeyi ifşa etti… Yunan gazetesi İmamoğlu’na kumpas mı kurdu?

İŞTE O ANLAR: 

Youtube hesabından canlı yayın yapan Tezcan “İmamoğlu hakkında kimsenin bilmediklerini biliyoruz. Ailesinin bilmediklerini biliyoruz ama mahkeme konusu olur ağzımı açamam. Bir de çok fazla bel altı sevmiyorum ben” diyerek kaset imasında bulundu.

Gazeteci yazar Sebahattin Önkibar iki gün önce AKP’lilerin montaj kasetle İmamoğlu’nu hedef alacağını iddia etmişti. İlgili haber için tıklayınız. 

En çok okunan haberler

Saç baş yolduran iddia… Tuğçe Kazaz Erdoğan’a danışman mı olacak?

AKP iktidarı lehine çıkışlarıyla gündemde tutunmayı başaran eski manken Tuğçe Kazaz’ın, Cumhurbaşkanlığı Danışmanlığı’na getirileceği öne sürüldü.

“Çok şükür vergilerimizin bugün de nereye gittiğini gördük”

Sosyal medyada dolaşan mevlid gösterisi tartışma konusu oldu.

Salih Güney isyan etti: Korkunç şeyler oluyor, hükümete yakın bir iş adamı…

"Duyduğumuza göre hükümete yakınlığıyla bilinen iş adamı Volkan B. köylülerin elinden 128 dönümlük araziyi satın almış. Çay bahçesi bile yapamaz."

Dünyaya rezil olan Hilal Kaplan’dan açıklama: Trump şaka yaptı

ABD Başkanı Donald Trump'a sorduğu soru ve aldığı ironik yanıt ile sosyal medyanın gündemine oturan Sabah yazarı Hilal Kaplan, ilk kez konuştu.

Yılmaz Özdil’den çok konuşulacak Hilal Kaplan çıkışı: Dünyanın şapşal dediği Trump bile…

Erdoğan’ın ziyaretine ilişkin konuşan Yılmaz Özdil ABD ziyaretine ilişkin, “AKP iktidarı sıkışmış durumda. AKP dünya tarihinin en derin ekonomik krizi ile karşı karşıya. Askeri vesayete karşı geldiğini söyleyen AKP, en ağır cunta yönetimlerinden bile daha ağır bir tablo ile karşı karşıya. Ben gücümü bir tek Mustafa Kemal Atatürk’ün Gençliğe Hitabesinden alıyorum. Başımıza bunların geleceği orada yazılı. Harekete geçmek için talimat beklemeyin diyor” yorumunda bulundu.

Şatafatlı Mevlid töreni ile tepki toplayan AKP’li Sağlık Bakanı’nın müşaviri Büşra Nur Çalar, bebeğine tek taş yüzük aldı

Sağlık Bakanlığı Eski Müşaviri Ahmet Emin Söylemez ve Instagram fenomeni Büşra Nur Çalar’ın bebekleri için düzenledikleri şatafatlı mevlid sosyal medyada tartışma yarattı.

“Kutuplaşmada vicdan körlüğü… AKP’liler neden sessiz?” dedi ama

Tiyatronun unutulmaz ismi Yıldız Kenter'in ölümünün ardından çok sayıda isim baş sağlığı mesajı yayınladı. Ancak AKP'li siyasetçiler Türkiye'yi hüzne boğan bu ölüm karşısında sessiz kaldı. CHP'li eski vekil AKP'lilerin sessizliğine vurgu yaparken yandaş Akşam Gazetesinin yazarı Emin Pazarcı Yıldız Kenter'in ardından paylaşılan başsağlığı mesajlarını hedef aldı...

Gümüşhane’de bana oyun oynatmıyorlar diyen Üzümcü: 12 bin yıllık gölü kurutan kim?

Gümüşhane’nin Dumanlı köyü İstavroma Yaylası’nda ismi açıklanmayan bir kişinin kazı için başvuruda bulunup define aradığı Dipsiz Göl’ün içinin boşaltılıp toprakla kapatılmasına tepki gösteren tiyatro ve sinema oyuncusu Levent Üzümcü, “12 bin yıllık gölün suyunu boşaltıp üstünü toprakla kapatan, ‘adı açıklanmayan’ şahıs kim?” diye sordu.

Oktay Kaynarca A Haber’de: Bir sürü vatan haini ünlü var

Yandaş oyuncu Oktay Kaynarca iktidar taraftarı A Haber'in konuğu oldu. Gündeme dair soruları yanıtlayan Kaynarca bazı ünlü isimleri vatan haini olmakla suçladı. 

Mevlid videosuyla gündeme gelen Büşra Nur Çalar kimdir?

Daha önce işaret dili videolarıyla gündeme gelen Büşra Nur Çalar, kızı Berra için okutulan mevlid videosuyla gündem oldu.

Geride unutulmayacak izler bıraktı!

Hayatı boyunca birçok film ve tiyatro oyununda rol alan, Devlet Sanatçısı unvanına layık görülen Yıldız Kenter, 91 yaşında yaşamı yitirdi. Sanat yaşamında çok ödül alan Kenter, geride silinmeyecek izler bıraktı