Perşembe / 16 Temmuz 2020

Yunan gazetesi kumpasının baş aktöründen Ekrem İmamoğlu’na tehdit ve hakaret: Sen kimsin lan? Hayırdır oğlum!

Ekrem İmamoğlu'na "yunan" benzetmesi yapan AKP'li Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu'nun kaynağı Fatih Tezcan bir skandala daha imza attı. 

206,854BeğenenlerBeğen
8,627TakipçilerTakip Et

Ekrem İmamoğlu’na “yunan” benzetmesi yapan AKP’li Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu’nun kaynağı Fatih Tezcan bir skandala daha imza attı.

Dün akşam Ahmet Hakan’ın Tarafsız Bölge programında İmamoğlu kendisine ve Trabzonlulara “Yunan” iması yapan Tevfik Göksu için “Adam yerine koymuyorum” demişti.

Ahmet Hakan’ın Turgay Güler taktiği İmamoğlu’nu çıldırttı: Cahil, adam yerine koymuyorum!

Patronu Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun sahibi oldığı Yunan gazetesinde çıkan haberi Türkiye’de yayına alan Tezcan, İmamoğlu’na “Sen kimsin adam yerine koysan ne sen kimsin lan, hayırdır oğlum” dedi.

Murat Ağırel o görüşmeyi ifşa etti… Yunan gazetesi İmamoğlu’na kumpas mı kurdu?

İŞTE O ANLAR: 

Youtube hesabından canlı yayın yapan Tezcan “İmamoğlu hakkında kimsenin bilmediklerini biliyoruz. Ailesinin bilmediklerini biliyoruz ama mahkeme konusu olur ağzımı açamam. Bir de çok fazla bel altı sevmiyorum ben” diyerek kaset imasında bulundu.

Gazeteci yazar Sebahattin Önkibar iki gün önce AKP’lilerin montaj kasetle İmamoğlu’nu hedef alacağını iddia etmişti. İlgili haber için tıklayınız. 

Yolsuzluklar bir bir ortaya çıktı, AKP’li meclis üyeleri Mansur Yavaş’ın üzerine yürüdü

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, önceki dönemde bir firmanın piyasadan 1.5 TL’ye aldığı fidanları ASKİ’ye 15 TL’ye sattığını, bunların da çoğunun dikilmediğini belgeleriyle açıkladı. Bunun üzerine AKP'li Meclis üyeleri Yavaş'ın üzerine yürüdü.

Erdoğan’dan Şehit Yakınları ve Gaziler Dayanışma Vakfı açıklaması: Kulak asmayın

AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” kapsamında Saray'daki Sergi Salonu'nda düzenlenen yemekte şehit aileleri ile bir araya geldi.

İmamoğlu Ayasofya’yı yanıtladı: Doğrular yapılır, kimsenin endişesi olmasın

İmamoğlu, İBB Meclisi'nde sunulan Ayasofya'nın imar planlarına 'Ayasofya cami ve külliyesi' olarak işlenmesi teklifini değerlendirdi. İmamoğlu, "Doğrular yapılır. Hiç kimsenin endişesi olmasın" dedi.

Haber Global’de ikinci Muharrem İnce vakası! Sunucu isyan etti…

Haber Global'de geçtiğimiz günlerde Muharrem İnce'nin canlı yayını terk etmesinin ardından CHP Parti Meclisi (PM) Üyesi Erdal Aksünger de program konuklarından Avukat Ertuğrul Akar'ın CHP'yi hedef alan sözleri sonrası programı terk etti.

Feyzioğlu: İtiraf ediyorum, ben bu suçu işledim

Feyzioğlu, "Ben Meclis ile bunları konuşmaya çalıştığım için suçlu ilan ediliyorsam itiraf ediyorum, ben bu suçu işledim. Ben Cumhurbaşkanımız'a sorunumuzu anlatmaya çalıştığım için suçluyum. Meclise derdimizi anlatmaya çalıştığım için suçluyum." dedi.
206,854BeğenenlerBeğen
8,627TakipçilerTakip Et