Pazartesi / 26 Ekim 2020

“Yol yaptık işte yürüyün” diyen Başbakan’a sosyal medyadan öyle bir tepki geldi ki!..

205,055BeğenenlerBeğen
8,576TakipçilerTakip Et

Başbakan, 4 temmuz 2017 tarihinde yaptığı açıklamada ““Yol olmasaydı dağda bayırda ormanda kaybolup gidecektiniz. Yürürken yolları yapanlara da Allah razı olsun deyin.” demişti.

Levent Özeren, Başbakan’ın o sözlerine cevap niteliğinde bir paylaşımda bulundu.

Özeren “”YOL YAPTIK” Diyorlar ya ; Söyleyin onlara, dar yapmışlar SIĞAMIYORUZ !” sözleri ile birlikte yürüyüşten fotoğraflar ekledi.

İşte Levent Özeren’in o paylaşımı;

 

Son Haberler

İsmet Berkan Hürriyet’ten kovuldu… Berkan: Detayları Cem Küçük’e sorabilirsiniz

Hürriyet gazetesi köşe yazarı İsmet Berkan'ın işe son verildi. Berkan'ın ayrılık haberini yandaş yazar Cem Küçük Twitter hesabından duyurdu.

Star TV Atatürk’e hakaret eden ‘AKP’li gelin adayı’ hakkında kararını verdi

Star TV Genel müdürü Ömer Özgüner, Atatürk'e hakaret eden gelin adayı Yağmur Avcı'nın programdan pazartesiyi beklemeksizin çıkartılmasını istediği öğrenildi.

Mahkemeden Atatürk’e hakaret eden Akit’e 10 Kasım ayarı

Atatürk’ün ölüm yıldönümünde ‘Zulüm 1938’de son buldu’ başlığıyla video yayınlayan Akit TV’ye verilen duruşma saati dikkat çekti. Mahkeme, duruşmayı Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ölüm saati olan 09.05’te yapmaya karar verdi.

Vatanım Sensin dizisinden flaş ‘Atatürk’ kararı

O3 Medya, "Vatanım Sensin" dizisinde sürpriz bir değişikliğe gidiliyor. Atatürk karakterini diziye dahil etme kararı aldı.

Şirin Payzın acılı velinin feryadını görmedi

Aladağ'da kül olan yurt binasının önünde kızının akıbetini öğrenmeye çalışan bir öğrenci velisi, "Burası Süleymancıların yurdu. Devlet yurdunu yıktılar, çocuklarımızı buraya yerleştirdiler" diye isyan...

Gündem

AKP’li eski vekil Mehmet Ocaktan’dan ” kabul edemiyorum ”isyanı

AKP eski milletvekili Karar yazarı Mehmet Ocak'tan "Doğrusu AK Parti’nin sonunda böyle bir zihniyet yapısına evrilmesini kabul edemiyorum" diyerek eleştirilerini sıraladı. 

Ahmet Hakan’dan dikkat çeken iddia: Millet İttifakı 2023 yarışına Haşim Kılıç ile mi girecek?

Hürriyet Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan, bugünkü yazısında Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayının eski AYM Başkanı 'Haşim Kılıç olabileceğini' söyledi.

Enis Berberoğlu AYM’ye tekrar başvuruyor

Barış Yarkadaş TV100'de katıldığı programda canlı yayında son dakika haberi olarak Enis Berberoğlu'nun AYM'ye tekrar başvurduğunu söyledi. Berberoğlu'nun avukatı Yiğit Acar ile reklam arasında...

Avusturya, Fransa ve sırada Almanya: Siyasal İslam’a yeni bir cephe mi açılıyor?

Viyana, Paris ve Berlin’de siyasal İslam ile mücadelede “legalist İslamcılık” da mercek altına alınıyor. CDU’lu vekil Christoph de Vries, siyasal İslamcılık ve legalist İslamcılık temsilcileriyle ilişkilerde “acilen bir yeni başlangıç” önerisinde bulundu.

Erdoğan’ın ‘Al keyif çayı iç’ dediği servisçi: AK Parti üyesiyim, kırıldık, üzüldük…

Erdoğan’a dün “Evimize ekmek götüremiyoruz” diyen Malatya Minibüs ve Servisçiler Esnaf Odası Başkanı Mesut İnce, AKP üyesi olduğunu belirterek “Biz esnaf olarak orada şaşırdık, beklemiyorduk. Kırıldık, üzüldük” dedi.