Pazar / 27 Eylül 2020

Yılmaz Özdil’den çok konuşulacak Hülya Koçyiğit paylaşımı

Yılmaz Özdil sosyal medyada Hülya Koçyiğit'le ilgili bir fotoğraf paylaştı.

205,632BeğenenlerBeğen
8,583TakipçilerTakip Et

Sözcü gazetesi yazarı Yılmaz Özdil, Hülya Koçyiğit’in Adalet Yürüyüşü ile ilgili olarak “Özellikle kendi canlarını yakan bir vakanın üzerine yürümeleri beni heyecanlandırmıyor” ifadeleri üzerine çok konuşulacak bir paylaşımda buundu.

İşte Özdil’in o paylaşımı:

Son Haberler

Delilleri yok edilen bir cinayetin anatomisi

Çağdaş Gökbel yazdı...

“Türkiye’de ‘şiddet ortamı’ yok, faşizm var”

Çağdaş Hukukçular Derneği Genel Başkanı Selçuk Kozağaçlı ile birlikte Türkiye’nin siyasi geleceğini ve Berkin Elvan soruşturmasından, Tahir Elçi cinayetine adaletin nasıl doğru bir biçimde işleyebileceğini konuştuk.

Kılıçdaroğlu: Anaların göz yaşları arasında ayrım yapılmaz

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu partisin grup toplantısında yaptığı konuşmada, son yayınlanan KHK ile 15 Temmuz Şehitlerinin yakınlarına askerlik muafiyeti getirilmesine sert tepki gösterdi. Kılıçdaroğlu,...

İşte AKP’nin tecavüzcülere af ısrarının sebebi: AKP’li vekilin kardeşi mi?

Tecavüzcülere af getiren tasarının altından AKP'li siyasetçinin kardeşi çıktı. Sözcü yazarı Saygı Öztürk, tecavücünün mağdurla evlenmesi durumunda cezayı ortadan kaldıran tasarı ile ilgili bir yazı...

AKP, tecavüzcülere af getiren tasarıyı geri çekti

Başbakan Binali Yıldırım, tecavüzcülere af getiren önergeyi tepkiler üzerine komisyona aldıklarını açıkladı. Önergeyi içeren torba tasarı Adalet Bakanı'nın imzasıyla komisyona çekildi. Başbakan Binali Yıldırım Atatürk...

Gündem

Cübbeli Ahmet Emniyet’te verdiği ifadenin ayrıntıları canlı yayında aktardı: Sorarlar dedim sormadılar!

Selefi derneklerinin silahlanması hakkında dikkat çeken iddialarda bulunan kamuoyunda “Cübbeli Ahmet Hoca” olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, Habertürk'te "Türkiye'nin Nabzı Özel" programına konuk oldu.

Borcuna karşılık karısını teminat gösterdi! Borcu ödeyemeyince şok oldu

Zimbabve'de, çocuklarının masraflarını karşılamak için eniştesinden borç alan bir şahıs, aldığı parayı geri ödeyene kadar teminat olarak eşini verdi. Bir süre sonra borçlarını ödemesine rağmen eşi, eniştesinin kendisine daha iyi baktığını ileri sürüp kocasına geri dönmeyi reddetti.

Koronavirüsün yeni kesin belirtisi tespit edildi

İspanyol doktorlar, Covid-19'un yeni kesin belirtisini tespit etti. Yapılan araştırmaya göre, dil ucunda çıkan küçük kırmızı veya beyaz sivilcelerin Covid-19 belirtisi olduğu açıklandı.

Çocuğunun komşusundan olduğunu öğrenen kadından sevinç gösterisi

ATV’de Esra Erol’un programında bir kadın, çocuğunun komşusundan olduğunu öğrenince sevinç gösterisinde bulundu.

Milletvekili Zoom konferansı sırasında anne sütü ile beslendi!

Arjantin'de milletvekili Juan Emilio Ameri yaptığı hareket ile ülke gündemine oturdu...