Yıllar sonra Hande Ataizi’nden ‘Ne dedin sen!’ açıklaması…

”Canlı yayın değildi; bant yayınıydı. Ben yayınlamazlar sandım.”

Hande Ataizi, konuk olduğu Jülide Ateş’in programında, yıllar önce gerçekleşen Sevda Demirel’den yediği tokata ilişkin ilk kez konuştu.

Ünlü oyuncu Hande Ataizi, Jülide Ateş’in sunduğu 40 programına konuk oldu. Hande Ataizi ve Cem Davran’ın sunduğu “İki Kere Kiki” programında yıllar önce yaşanan tokat olayı, oyuncu Hande Ataizi’ne soruldu.

Programın banttan yayınlandığını ve bu tatsız olayın ekrana yansımayacağını düşündüğünü ifade eden Hande Ataizi, Jülide Ateş’in “Hande Ataizi, Sevda Demirel’den o tokadı reyting uğruna mı yedi?” sorusuna yanıt verdi:

“BEN SORU SORDUM O TOKAT ATTI”

“Program banttan çekiliyordu, canlı yayın değildi. Maalesef böyle bir şey oldu. Baktığınız zaman kimin hadsizliği oluyor. Ben orada editörlerin sorduğu soruları sordum onun cevabı bana tokat şeklinde oldu. Ben zaten şok oldum yüzüme yediğim tokatla, gerçekten elim ayağı titredi. O kişi çıkarıldı zaten oradan yollandı. Hadi şov devam ediyor dediler. Bana o olayı yayınlamayacaklarını söylediler. Ben de stüdyoya geçtim programı sunmaya devam ettim. Yıllarca bunun ceremesini çektim. Bu olayın yıl dönümü falan kutluyorlar. Bana bu kadar uzatılacak gibi bir şey gelmiyor. gerçekten şaşırıyorum.”

Son Haberler