Pazar / 25 Ekim 2020

Yiğit Bulut’un ajan imasına Hollandalı programcıdan alaylı yanıt: Demek ki programımı izliyormuş

205,077BeğenenlerBeğen
8,576TakipçilerTakip Et

A Haber’de yayınlanan Söz Teması programına katılan Bulut, yabancıların yemek programları sırasında Anadolu’yu gezerek ‘ajanlık faaliyetleriyle veritabanı oluşturduklarını’ iddia etmişti. Bulut, “Kimse abarttığımı ya da komplo teorisi uydurduğunu düşünmemesin” diye eklemeyi de ihmal etmemişti.

Van Herpen sevindi

Bulut’un sözleri, akıllara ilk olarak uzun yıllardır Türkiye’de yemek programları yapan Hollandalı programcı Wilco van Herpen’i getirdi.

Sözcü’ye konuşan van Herpen, Bulut’un bu ‘iması’na yönelik şunları söyledi: “Yiğit Bulut’un bu iddiasını ilk duyduğumda çok şaşırdım ama sonrasında ‘En azından programının izliyormuş’ diye sevindim.”

Dünyanın her yerinde vardır

Bu tür programların Türkiye’nin dünyaya ‘entegrasyonu’ için faydalı olduğunu belirten Herpen “Biz (yabancılar) başka bir noktadan olaya bakıyoruz. Ve ortaya güzel şeyler çıkıyor. Şimdiye kadar hep gittiğim yerlerde olumlu tepkiler aldım. Kaldıki dünyanın hemen her yerinde yabancı programcıların yapımları vardır ve izlenir” dedi.

Herpen kendisine yöneltilen, “Daha önce hiç ajanlıkla suçlandınız mı?” sorusuna da, “Sosyal medyadan bazen böyle suçlamalar oluyor ancak beni tanıyanlar ve programımı izleyenler gereken cevabı veriyorlar” diye yanıt verdi.

Son Haberler

İsmet Berkan Hürriyet’ten kovuldu… Berkan: Detayları Cem Küçük’e sorabilirsiniz

Hürriyet gazetesi köşe yazarı İsmet Berkan'ın işe son verildi. Berkan'ın ayrılık haberini yandaş yazar Cem Küçük Twitter hesabından duyurdu.

Star TV Atatürk’e hakaret eden ‘AKP’li gelin adayı’ hakkında kararını verdi

Star TV Genel müdürü Ömer Özgüner, Atatürk'e hakaret eden gelin adayı Yağmur Avcı'nın programdan pazartesiyi beklemeksizin çıkartılmasını istediği öğrenildi.

Mahkemeden Atatürk’e hakaret eden Akit’e 10 Kasım ayarı

Atatürk’ün ölüm yıldönümünde ‘Zulüm 1938’de son buldu’ başlığıyla video yayınlayan Akit TV’ye verilen duruşma saati dikkat çekti. Mahkeme, duruşmayı Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ölüm saati olan 09.05’te yapmaya karar verdi.

Vatanım Sensin dizisinden flaş ‘Atatürk’ kararı

O3 Medya, "Vatanım Sensin" dizisinde sürpriz bir değişikliğe gidiliyor. Atatürk karakterini diziye dahil etme kararı aldı.

Şirin Payzın acılı velinin feryadını görmedi

Aladağ'da kül olan yurt binasının önünde kızının akıbetini öğrenmeye çalışan bir öğrenci velisi, "Burası Süleymancıların yurdu. Devlet yurdunu yıktılar, çocuklarımızı buraya yerleştirdiler" diye isyan...

Gündem

Ahmet Hakan: Bu yalanı kurgulayıp piyasaya sürenler, hiç araştırmadan bu yalana omuz verenler…

"Sırf gıcık oldukları Nihat Hatipoğlu’nu madara etmek için ahlaksızlıkta hiçbir sınır tanımıyorlar"

“Berat Albayrak elini değil tüm bedenini taşın altına soktu”

Güneş gazetesi yazarı Rasim Ozan Kütahyalı, dünkü köşesinde yine Berat Albayrak'a övgüler dizerek "elini değil tüm bedenini taşın altına soktu" değerlendirmesini yaptı.

İstanbul’da salgın alarmı: Özel hastanelerin ‘pandemi hastanesi’ olması planlanıyor iddiası!

Sağlık Bakanlığı'nın, Türkiye'deki toplam yeni tip koronavirüs (Covid-19) vakalarının yüzde 40'nı barındırdığını açıkladığı İstanbul'da salgın alarmına ilişkin hazırlık yapılıyor.

Skandal mahkeme kararı: CHP’ye sansür!

CHP Parti Sözcüsü Faik Öztrak, CHP'nin hazırladığı ve Genel Başkan Kılıçdaroğlu'nun konuşmasından oluşan '21 soruda FETÖ'nün siyasi ayağı' kitapçığına sansür uygulandığını açıkladı.

CHP lideri Kılıçdaroğlu kadın muhtarlara sesleniyor

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, kadın muhtarlar toplantısında konuşuyor. T24'de yer alan habere göre; Kılıçdaroğlu'nun konuşmasından başlıklar şöyle: "Seçimle gelen kadın muhtarlar birlikte olmak benim...