Yenilgiyi hazmedemeyen AKP’li: Fatih’in emaneti olan İstanbul’u Yunanlılara teslim ettik

Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu'nun 23 Haziran’da İstanbul seçimini ezici bir farkla kazanan Ekrem İmamoğlu için seçimden önce Pontus Rum söylemi büyük tepkilere neden olmuştu. 

Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu’nun 23 Haziran’da İstanbul seçimini ezici bir farkla kazanan Ekrem İmamoğlu için seçimden önce Pontus Rum söylemi büyük tepkilere neden olmuştu.

Göksu’nun akıl almaz sözlerinden etkilenen AKP’li bir kadın çıtayı yükseltti.

Sokak röpörtajlarında kendisine mikrofon uzatılan AKP’li kadın “Fatih’in emaneti olan İstanbul’u Yunanlılara teslim ettik” dedi.

Sosyal medyada yayınlanan görüntülerde AKP kadın “Fatih’in emaneti olan İstanbul’u Yunanlılara teslim ettik. Bunda sebep teşkilatlarımız çalışmıyor. AK Parti teşkilatlarımız çok fazla boş vermiş durumda. Sayın Başkanımdan Cumhurbaşkanım dan ben ricada bulunuyorum teşkilatları baştan aşağıya temizlesin ve istişare toplantılarını ilçe başkanlarıyla, il başkanlarıyla değil biraz halk ile yapsınlar” ifadelerini kullandı.

‘Erdoğan ve Bahçeli erken seçime gidiyor’

AKP’den istifa edip Ahmet Davutoğlu’nun partisine katılacağını açıklayan Konya eski Milletvekili Ömer Ünal, AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin erken seçime gideceğini savundu.

’25 yıldır trafik sorunu yoktu’ diyen Tevfik Göksu’ya İmamoğlu’ndan yanıt geldi!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, "İstanbul'da son altı ayda trafik sorunu oluştu, 25 yıldır yoktu" diyen İBB Meclisi AKP Grup Başkanvekili Tevfik

‘Tuvalet cezası’ skandalındaki o isimle ilgili gerçekler ortaya çıktı!

AKP'li Güngören Belediyesi'nde yaşanan tuvalet önünde selam verme cezasının ardından istifa eden Güngören Belediye Başkanı Yardımcısı Veysel İpekçi'nin kendisini göreve getiren Güngören Belediye Başkanı Bünyamin Demir'le geçmişte ortak olduğu ortaya çıktı

Gürbüz Çapan’dan idam gelsin diyenlere ders gibi yanıt!

Peş peşe işlenen kadın cinayetlerinin ardından tekrar idam geri gelsin tartışması başladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: İslam’dan terörist çıkmaz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İngiltere'de Cambridge Camii'nin açılışında konuştu ve Yunus Emre'nin 'Bir kez gönül yıktın ise' adlı şiirini okudu.
210,600BeğenenlerBeğen
4,588TakipçilerTakip Et