Yeni Şafak yazarından Cemil Barlas ve Burhan Kuzu’ya: “OHA!”

İsmail Kılıçarslan'dan vasiyet: "Bedenim henüz sıcakken, kanım henüz kurumamışken her kim bir analiz kasmaya kalkarsa ona 'oha!' deyin. Cemil Barlas da olsa, Cem Mumcu da olsa, Burhan Kuzu da olsa..."

Yeni Şafak yazarı İsmail Kılıçarslan, Cemil Barlas ve Burhan Kuzu’nun patlama sonrası yazdığı tweet’lere göndermede bulunarak “Olur da bir terör saldırısında şehadet şerbetini içersem vasiyetim şöyledir: (…)Bedenim henüz sıcakken, kanım henüz kurumamışken her kim bir analiz kasmaya kalkarsa ona ‘oha!’ deyin. Cemil Barlas da olsa, Cem Mumcu da olsa, Burhan Kuzu da olsa…” ifadelerini kullandı.

İsmail Kılıçarslan, “Vasiyet” başlıklı bugünkü yazısında, “Olur da bir terör saldırısında şehadet şerbetini içersem vasiyetim şöyledir:” dedi ve devamında şunları yazdı:

“Bedenim henüz sıcakken, kanım henüz kurumamışken her kim bir analiz kasmaya kalkarsa ona ‘oha!’ deyin. Cemil Barlas da olsa, Cem Mumcu da olsa, Burhan Kuzu da olsa, Eren Erdem de olsa, Mirgün Cabas da olsa lütfen bunu yapın. Onlardan Türkçe’nin bu üç harfli şahane hakaretini esirgemeyin. Ve deyin ki: ‘Haklı da olsan haksız da, henüz rahmetlinin kanı sıcak. Gözün bu kadar mı döndü? Bir saat, iki saat, üç saat bekleyemedin mi?”

Son Haberler