Sosyal Medya

Yeni kurulan Televizyon Kanalı’nda flaş gelişme

Gündem

Yeni kurulan Televizyon Kanalı’nda flaş gelişme

Türkiye’nin yeni haber televizyonu TR Haber, daha yayın hayatına başlamadan bir ayrılık daha yaşadı.

Türkiye’de 19 Mayıs’ta yayın hayatına start vermeye hazırlanan TR Haber’den bir ayrılık haberi daha geldi.

AYRILMAYI KENDİ İSTEDİ

Medyaradar’ın ulaştığı bilgilere göre; Yayın Koordinatörü Yavuz Oğhan ile yollar ayrıldı.

Oğhan’ın Radyo Sputnik’te (RSFM) devam eden programına daha fazla zaman ayırmak istemesi nedeniyle böyle bir karar aldığı öğrenildi.

BU İKİNCİ AYRILIK OLDU

Prova yayınlarına başlayan ve ummalı bir çalışmanın yürütüldüğü TR Haber’de daha önce Ankara Temsilcisi Serhat Akça da görevini bırakmıştı.

YAVUZ OĞHAN KİMDİR?

1969 Yılında Ankada’da doğdu. 25 yıllık gazeteci. Mesleğe Ali Kırca’lı ATV’de gece muhabiri olarak başladı. 5 yıl boyunca muhabirlik yaptıktan sonra haber müdürlüğüne atandı. Star’da Uğur Dündar’ın Ankara temsilciliğinden sonra art arda CNN TÜRK’ün Ankara haber müdürlüğü ve Temsilciliği görevini üstlendi. 2009 yılında şehir değiştirdi.

Ankara’dan İstanbul’a CNN TÜRK’ün haber koordinatörü olarak atandı. CNN TÜRK macerası 2011 yılında son buldu. Posta ve Radikal gazetelerinde yönetici olarak çalıştı. Artı 1 Kanalında Genel Yayın Yönetmenliği yaptı. Şu sıralar yeni medya üzerine çalışıyor. bidebunuizle.com adlı internet sitesinde görüntülü habercilik denemeleri yapıyor. Oğhan, RS FM’de hafta içi her gün ‘bidebunudinle’ adıyla program hazırlayıp sunuyor.

Gündem Kategorisinden...

Yukarı
*