Yazıklar olsun: Murat Boz’un ikiyüzlülüğü işte bu görüntülerle ortaya çıktı

Türkiye Leyla ve Eylül’e ağlarken Şarkıcı Murat Boz’un yaptığı ikiyüzlülük görüntülerle ortaya çıktı.

Ağrı’da Ramazan Bayramı’nın ilk günü ortadan kaybolan 4 yaşındaki Leyla Aydemir’in cansız bedenine geride bıraktığımız gün ulaşılmıştı. Köyden 2 kilometre uzaklıktaki dere kenarında cansız bedeni bulunan Leyla’nın o görüntüsü Türkiye’yi yasa boğdu. Pek çok ünlü isim konuyla ilgili paylaşımlarda bulundu. Bunlardan biri de şarkıcı Murat Boz oldu. Twitter hesabından valinin konuyla ilgili yaptığı açıklamadan yola çıkarak yazdığı bir tweeti paylaşan Boz’a belki de en ilginç tepkiyi meslektaşı Demet Akalın verdi.

İŞTE O MESAJLAR…

Ancak Murat Boz’un bu mesajların ardından davulla şarkı türküyle eğlendiğini gösteren fotoğrafları ortaya çıktı. Sosyal medyada, “Normalde kim ne yapmış nasıl eğlenmiş ya da eğlenmemiş umrumda olmaz bizi de ilgilendirmez ama bu iki yüzlülük sinirlendiriyor beni” yorumu yapıldı.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER…

“Erken seçim çağrısı gelirse davulla zurnayla hay hay deriz”

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, "Biz erken seçim çağrısı yapmayız ancak erken seçim kararı alınırsa davulla zurnayla hay hay deriz" diye konuştu.

İfadesi bile alınmadı: Kumpasın suç ortağı

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Aytun Çıray, Bülent Arınç’ı FETÖ'nün Kozmik Oda kumpasının ortağı olmakla suçladı.

Gece yarısı Meclis’ten geçti… Nur topu gibi üç yeni vergimiz daha oldu

Dijital Hizmet Vergisi, Konaklama Vergisi, Değerli Konut Vergisi, gelir vergisi tarifesine yeni dilim ve oran eklenmesi gibi düzenlemeleri de içeren kanun teklifi, TBMM Genel Kurulunda kabul edildi

Bahçeli’nin danışmanı Metin Özkan Barış Atay’ı hedef gösterdi: Meczup

Bahçeli'nin danışmanı Metin Özcan, katıldığı bir televizyon programında TİP Genel Başkan Yardımcısı ve seçilmiş milletvekili Barış Atay'a hakaret etti.

Muharrem İnce’den Saray ziyareti açıklaması: Kılıçdaroğlu’nu arayıp, ‘o şeref yoksununu açıklayın’ dedim

Muharrem İnce, Rahmi Turan’ın köşesine taşıdığı ‘Erdoğan ile görüşen CHP’li’ iddiası hakkında açıklama yaptı.
210,795BeğenenlerBeğen
4,514TakipçilerTakip Et