Yazdığı kitabın tılsımlı olduğunu iddia eden Tuğçe Işınsu kimdir?

208,673BeğenenlerBeğen
7,632TakipçilerTakip Et

Tuğçe Işınsu isimli bir yazarın çıkardığı kitap sosyal medyanın en çok konuşulanları arasına girdi. Tuğçe Işınsu ismini bilmeyenler, tanımayanlar birçok yerde Işınsu hakkında bilgi toplamak isterken, Tılsımlı kitabının içeriğiyle karşılaşıyor.

Tuğçe Işınsu aslında medyaya uzak olmayan bir isim. Çeşitli enerji pazarlamalarıyla sık sık gündeme gelen, günümüzün ne olduğu tam olarak anlaşılmayan mesleklerinden birisini gerçekleştiriyor.

Işınsu, bu çalışmalarını şimdi de kitaba döndürerek iyi bir pazarlama stratejisiyle satmaya başladı.

Ancak sorun buradan sonra başlıyor.

Çünkü Tuğçe Işınsu’nun son kitabı “Hiçlikten gelen güç”ten sanki bir mucize gelecekmiş gibi beklentiye giren çok sayıda insan olduğu görülüyor. Anlaşılan o ki bu durum Işınsu’nun da hoşuna gittiği için sanki kitabını mucizelere kapı aralayan bir ürün olarak gösteriyor.

Işınsu pazarlama amacıyla paylaştığı bir yazıda ise, ritüellerin işe yaraması için kitaba sadece dokunmanın yetmeyeceğini belirtirken “Rafta kitaba kimlerin dokunduğu, göz attığı önemli değil. Kargocu dokunuyor, önemli değil. Siz sahip olduktan sonrasında başka bir kişiye devredilemez. Çünkü enerjiye uyumlanma özelliği olan bir kitap” diye yazdı.

Işınsu’nun pazarlama amacıyla kullandığı ifadeler arasında yer alan, kitabı okuyan işsizlerin iş bulacağı, aşksızların aşka kavuşacağı, parası olmayanların paraya kavuşacağı gibi iddialar ise tepkileri beraberinde getirdi.

Birçok sosyal medya kullanıcısı Işınsu’nun insanları kandırmasından ve insanların da bu gibi konulara prim vermesine eleştiriler getirdi.

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Davutoğlu’ndan ‘gizli af’ eleştirisi: Rüşvet alan çıkacak, gazeteci yatacak! Bunu kamu vicdanı kabul eder mi?

Ahmet Davutoğlu, "İlke yok, gizli af var. Devlete karşı suçlarda değil, rüşvet, çete, yolsuzluk suçları için tahliye var. Bu yasada zimmet, gasp, rüşvet, irtikap affediliyor" ifadelerini kullandı.

CHP’li Turan Aydoğan “majestelerinin yargısı” deyip Sedat Peker’in firarını hatırlatınca AKP’liler kudurdu

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Milletvekili Turan Aydoğan Meclis kürsüsünde infaz paketine yönelik eleştiriler dile getirince AKP sıralarından tepkiler yükseldi. Yargı'daki hukuksuzlukları vurgulamak için "majestelerinin yargısı" ifadesini kullanan Aydoğan'a AKP'liler müdahale etmeye çalıştı. 

Koronavirüsten hayatını kaybedenlerin sayısı 908’e çıktı

Türkiye’deki koronavirüs verilerine ilişkin son sayılar açıklandı.

Yine göz boyuyorlar

Tacettin Çolak yazdı...
208,673BeğenenlerBeğen
7,632TakipçilerTakip Et