Yazarlardan Milliyet protestosu

Milliyet Sanat’ın kitap günlerinin Demirören AVM’de yapılması nedeniyle yazarlardan protesto geldi.

Milliyet Sanat’ın kitap günlerinin Demirören AVM’de yapılmasının planlandığı duyuruldu.

Milliyet Gazetesi patronları Erdoğan ve Yıldırım Demirören ikilisi İstiklal Caddesi’ne Demirören AVM’yi yaptırmış ve tepki çekmişti.

Buna tepki olarak yazarlar harekete geçti.

Yazar Irmak Zileli, “Demirören AVM’de yapılması planlanan Milliyet Sanat’ın kitap günlerine, kent kültürüne ve tarihine sahip çıkma sorumluluğu gereği bazı yazar dostlarım gibi ben de katılmıyorum” mesajını paylaştı.

İŞTE O MESAJ…

Babil dizisine FETÖ soruşturması

Star TV’de yayınlanan  ve gerici AKİT gazetesinin hedef gösterdiği “Babil” dizisine FETÖ propagandası yapıldığı gerekçesiyle soruşturma açıldığı iddia edildi.

Bakan Albayrak’tan dolar mesajı

Son Dakika... Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, "2020 tek haneli enflasyonu gördüğümüz yıl olacak. Kurun dış risklerden etkilenmeyeceğine finansal mimari kurduk" açıklamasında bulundu.

İslamoğlu ile Cübbeli Ahmet birbirine girdi… Nalları dikti, satıcı!

Kamuoyunda Cübbeli Ahmet olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü ile ilahiyatçı yazar İslamoğlu arasındaki tartışma kapanan Hilal TV üzerinden sürdü. “İslamoğlu’nun kanalı nalları dikti” diyen Cübbeli Ahmet’e, İslamoğlu “Her şeyin satıcısı” dedi

Berat Albayrak’tan “Kanal İstanbul” için ‘Aldım ama neden aldım bir sorun’ açıklaması…

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın Kanal İstanbul projesinin geçtiği alanda arazi aldığını belirten haber sonrası Albayrak'ın avukatından açıklama geldi.

Rabia Naz’ın babasından Süleyman Soylu’ya ‘Şeyh’ tepkisi

Rabia Naz Vatan’ın babası Şaban Vatan Nakşibendi tarikatı şeyhinin ölümüyle ilgili sosyal medyadan başsağlığı mesajı paylaşan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya tepki gösterdi. Şaban Vatan, "Şeyhe üzüldüğünüz kadar kızıma üzülmediniz" dedi.
209,975BeğenenlerBeğen
4,673TakipçilerTakip Et