Cuma / 22 Ocak 2021

Halkweb

6957 Yazı

DSP’den CHP’ye bu kez çok büyük darbe!

CHP Çankaya eski Belediye Başkanı Haydar Yılmaz da DSP'ye geçti.

Erdoğan “laikliği bitireceğini” böyle duyurdu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Edirne'de konuştu. Recep Tayyip Erdoğan konuşmasının sonunda "Türkiye'yi bu laiklik istismarından kurtarmanın vakti geldi" ifadesini kullandı.

Muharrem İnce’den CHP küskünlerine acil çağrı

CHP'li Muharrem İnce, partili seçmene tartışmaları bir kenara bırakıp, birlikte çalışma çağrısında bulunarak, "Parti içinde yanlış işler yapılmış olabilir. İstifa edip gitmek bir çözüm değildir, küsmek bir çözüm değildir. Herkes bulunduğu yerde kalıp, mücadele edecek." dedi.

Erkeklere müjdeli haber

İki yıl önce Konya Berberler ve Kuaförler Odası’nın dilekçesiyle, Konya Valiliği tarafından Pazar günleri erkek berberler, Salı günleri ise kadın kuaförlerinin tatil yapmasına yönelik alınan kararı yargıya taşıyan erkek berberi Ramazan Karatopal, hukuk mücadelesini kazandı.

İYİ Parti’de şok üstüne şok

TEKİRDAĞ'da, İYİ Parti Ergene İlçe Başkanı Kevser Koçerdin Gençalp ve yönetim kurulu üyeleri görevlerinden istifa etti.

Başkanlık Sistemi’nden sonra şimdi de hedef bu!

AKP Genel Başkan Vekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, CNN Türk'te yayınlanan Hakan Çelik ile Hafta Sonu programında gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

Erdal Beşikçioğlu’ndan Bilal Erdoğan’ı kızdıracak sözler

Daha önce "Hepimiz aynı gemideyiz" açıklamasıyla gündem olan oyuncu Erdal Beşikçioğlu, yeni bir açıklama yaptı. Beşikçioğlu, "Hepimiz aynı gemideyiz! Kaptana da biz karar vereceğiz. Filika ile, milika ile ayrılmayı hiç istemedim. Gemiciklerle de benim hiçbir ilgim yok" dedi.

CHP’de olay yaratacak istifa: Beşiktaş Belediyesi’nin…

Eski Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar CHP’den istifa etti. Hazinedar, 4 Ocak 2018’de İçişleri Bakanlığı tarafından açılan soruşturma kapsamında görevinden uzaklaştırılmıştı.

CHP’den tartışma yaratan Mehmet Fatih Bucak’ın adaylığıyla ilgili yeni açıklama

CHP Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Erkek, tartışma yaratan Şanlıurfa Siverek adayı Mehmet Fatih Bucak için "O aday tam kesinleşmedi" açıklamasını yaptı. Bucak'ın adaylığının yeniden değerlendirileceğini söyleyen Erkek, "Urfa ve Siverek örgütünün görüşü oluştu. Genel Merkez'de yeniden değerlendirilecek" dedi.

Eren Erdem’den iyi haber

CHP PM üyesi Eren Erdem uzun süredir tek başına tecrit ediliyordu. Erdem'in tecridi sona erdi.