Pazar, Nisan 14, 2024

Yayın sırasında ‘ellenen’ Twitch yayıncısı: Tiksinti duydum

Bir Twitch yayıncısı kadın, bir kişinin rızası olmadan kendisine dokunması ve bunu kamera karşısında tüm izleyicilerinin önünde canlı olarak yapması nedeniyle tiksinti duyduğunu söyledi.

Twitch yayıncısı yayın sırasında elle tacize maruz kaldı!

Dilan Polat: Bazen günlük 750 bin TL harcıyorum!

Ağırlıklı olarak Seyahat ve Açık Hava kategorisinde yayın yapan İspanyol yayıncı Gonsabella bir canlı yayınında tanımadığı bir turist tarafından tacize uğradı.

Ece Ronay görüntü paylaştı: Lütfen bana yardım edin!

Twitch’te 665.000 takipçisi olan aktif olarak her gün canlı yayın yaparak gün içinde yaptığını ve nereye gittiğini paylaşan yayıncı yaşadığı durumu da aktardı.

Defne Samyeli’nin bikinili pozları yürek hoplattı

20 Eylül’deki yayınında, canlı yayında sohbet yaparken arkasında oturan rastgele bir turist ona doğru eğilip yayıncıya dokundu.

Seyhan Soylu’dan Dilan Polat iddiası: Bir kişiyi vurdurdu

Gonsabella’nın hızla kızarak dönmesi ve orada bulunan başka kişiler tarafından durumu sakinleştirmeye çalışması canlı yayına yansımış oldu.

 

Yayıncı daha sonra durumdan açıkça rahatsız oldu ve yaşadığı durumu fazla büyütmedi ama daha sonra turistten uzaklaşmak için yer değiştirdi.

Çocuklar Duymasın oyuncusu Seda Fettahoğlu, parkta başından vurulmuş halde bulundu

Twitch yayıncısının paylaştığı anların sonrasında sosyal medyada tepki gördü. Bikini giymesinin sorun olabileceğini iddia eden bazı kötü yorumlara cevap verdi ve “hiç kimse gömleksiz iki adam olduğu yönünde yorum yapmadı” diyerek çifte standartlara dikkat çekti.

Sibil Çetinkaya iddialı pozlarını paylaştı

Çok Okunanlar

İlginizi Çekebilir