Çarşamba / 16 Eylül 2020

“Yavşak, yılışık medyanın anlattığı gibi değil” Dört kardeşin öyküsünü bir de böyle dinleyin!

Cüneyt Yetişkin, Oya Yetişkin, Kamuran Yetişkin ve Yaşar Yetişkin… Fatih’te 4 Yetişkin kardeş… Haciz, kira, fatura, geçim ve açlık cehennemine döndürülmüş hayatlarına zehir içerek son verdiler.

205,807BeğenenlerBeğen
8,584TakipçilerTakip Et

Cüneyt Yetişkin, Oya Yetişkin, Kamuran Yetişkin ve Yaşar Yetişkin… Fatih’te 4 Yetişkin kardeş… Haciz, kira, fatura, geçim ve açlık cehennemine döndürülmüş hayatlarına zehir içerek son verdiler.

İntiharların geçim derdi nedeniyle gerçekleştirildiği ortaya çıkarken, Hürriyet de dahil havuz medyası yaşanan ölümleri psikolojik sıkıntıya bağladı, havuz gazetelerinde “Sırlar Evi” gibi magazinel başlıklar atıldı.

İntiharları Halk TV’deki Medya Mahallesi programında değerlendiren Ayşenur Arslan ve Zafer Arapkirli sert tepki gösterdi.

Sefalet intiharlarının ardından herkes Erdoğan’ın bu açıklamasını konuşuyor!

Ayşenur Arslan yandaş medyanın tavrına gerçekleri tek tek anlatarak yanıt verdi.

Zafer Arapkirli de “Yavşak, yılışık medyanın anlattığı gibi değil. Bu evden çıkan 4 cenaze Türkiye’nin resmidir” dedi.

İŞTE O ANLAR: 

En çok okunanlar

Gündem

“Düdüklendik” dedi ceza yedi!

RTÜK, Fox TV ana haber bültenini bırakan Fatih Portakal’ın ardından, bu kez yeni sunucu Selçuk Tepeli’ye ceza verdi.

BİM’e giderseniz bu ürünü sakın almayın!

Tarım ve Orman Bakanlığı’nın duyurduğu hileli mallar arasında BİM’de satılan bir balın da olduğu anlaşıldı.

Trabzonspor’dan Daler Kuzyaev kararı

Trabzonspor'un Zenit'ten ayrılan Daler Kuzyaev'e teklifte bulunduğu öğrenildi

İYİ Parti’den Soylu’ya sert tepki!

İYİ Parti Sözcüsü Yavuz Ağıralioğlu, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun Anayasa Mahkemesi (AYM) Başkanı Zühtü Arslan’a söylediği, “Polis koruması almana gerek yok. Bisikletinle işe git gel bakalım” sözlerine sert tepki gösterdi. Ağıralioğlu, “Bu kadar işin arasında bisiklet savaşları başladı. Yazık. Bir an önce yönetiminde bulundukları devletin yönetimine uygun davranmayı öğrensinler. Arkadaşlara tavsiyemizdir. Davranamayacaklarsa istifa etsinler" diye konuştu.

O hocanın ifadesi ortaya çıktı!

İstanbul'da kendisini hoca olarak tanıttığı kadınları evliliklerini kurtarma vaadiyle dolandırdığı, vücutlarına yazılar yazarak cinsel istismarda bulunduğu iddia edilen Burhan D.'nin savcılıktaki ifadesi ortaya çıktı. Kendisine kumpas kurulduğunu öne süren Burhan D., "Ben kimseyi bu zamana kadar taciz etmedim" dedi.