Sosyal Medya

Yaşar Okuyan’dan şok çıkış: Erdoğan’a oy vereceğim

Gündem

Yaşar Okuyan’dan şok çıkış: Erdoğan’a oy vereceğim

“Erdoğan’a oy vereceğim” diyen Yaşar Okuyan çok konuşulacak bir 10 Kasım yorumu da yaptı.

  Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Okuyan, KRT’de Çağlar Cilara’nın programına katıldı. Okuyan çarpıcı bir çıkış yaptı.

  Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Okuyan, hükümetin Kandil’i yerle bir edip, PKK’lıların ölülerini Türkiye’ye getirmesi durumunda, Cumhurbaşkanlığı seçiminde, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a oy vereceğini söyledi.

  Okuyan: Türkiye İran ve Irak ile anlaşıp Kandil’e saldıracak

  Eski Çalışma Bakanı Yaşar Okuyan, KRT’de Çağlar Cilara’nın programında, hükümetin yakında PKK terör örgütünün barındığı Kandil’e operasyon yapabileceğini belirterek, Erdoğan’a, Kandil’in yerle bir edilmesi durumunda oy vereceğini söyledi. Yaşar Okuyan konuyla ilgili şunları söyledi: “Önümüzdeki günlerde buna Türkiye hazır olsun, Türkiye İran ve Irak ile anlaşacak, Kandil’i yerle bir edecek, Karayılan denilen köpek bilmem ne, oradaki insan cellatları, işkenceciler, katiller sürüsünün leşlerini yere serip bunları Türkiye’ye getirecek, olacak. O zaman Tayyip Erdoğan’ın oyu yüzde 60 olur ve Yaşar Okuyan da çıkar, Erdoğan’a oy verir. Veririm kardeşim.”

  Atatürk 79 sene sonra sap gibi huzuruna getirtir

  Yaşar Okuyan programda ayrıca Erdoğan’a 10 Kasım eleştirisinde de bulundu. Daha önce, “Ataya saygı duruşunda sap gibi dikilmeye gerek yok” diyen Erdoğan’a, “Atatürk, sap gibi niye duruyorlar diyeni ölümünden 79 sene sonra sap gibi huzuruna getirtir, sap gibi durdurtur, ondan sonra da ben de Atatürkçüyüm dedirtir, işte Atatürk bu” diyerek yanıt verdi.

  Gündem Kategorisinden...

  Yukarı