Yandaşlıktan istifa eden Turan, Ali Babacan’ın partisi için oy oranı verdi: Bu inanılmaz bir rakam

Eski yandaş Ömer Turan Ali Babacan'ın partisinin beklentilerin üzerinde etki yaratacağını iddia etti. Partinin kurulması halinde iktidar sarsacağını ileri süren Turan, muhafazakar seçmende ciddi bir yarılma beklediğini belirtti. 

Eski yandaş Ömer Turan Ali Babacan’ın partisinin beklentilerin üzerinde etki yaratacağını iddia etti. Partinin kurulması halinde iktidar sarsacağını ileri süren Turan, muhafazakar seçmende ciddi bir yarılma beklediğini belirtti.

“İNANILMAZ OY ORANI”

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Turan, Ali Babacan’ın partisinin kurulması halinde AK Parti’nin yüzde 30-35 civarında oyunu alacağını iddia etti.

Ve Ali Babacan “çalışmaları başlatmış bulunmaktayız” dedi, manifesto yayınladı

Turan şunları söyledi:

Ali Babacan’ın Partisi benim beklediğimden daha fazla oy alacak gibi. Bu kadarını ben bile beklemiyordum. Kurulması durumunda, Babacanın partisinin AK partinin %30-35’ini alacağını tahmin ediyorum. Bu inanılmaz bir rakam. Bu rakam artarsa hiç şaşırmam.

‘Tuvalet cezası’ skandalındaki o isimle ilgili gerçekler ortaya çıktı!

AKP'li Güngören Belediyesi'nde yaşanan tuvalet önünde selam verme cezasının ardından istifa eden Güngören Belediye Başkanı Yardımcısı Veysel İpekçi'nin kendisini göreve getiren Güngören Belediye Başkanı Bünyamin Demir'le geçmişte ortak olduğu ortaya çıktı

Gürbüz Çapan’dan idam gelsin diyenlere ders gibi yanıt!

Peş peşe işlenen kadın cinayetlerinin ardından tekrar idam geri gelsin tartışması başladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: İslam’dan terörist çıkmaz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İngiltere'de Cambridge Camii'nin açılışında konuştu ve Yunus Emre'nin 'Bir kez gönül yıktın ise' adlı şiirini okudu.

Ahmet Davutoğlu’nun partisinin ismi sızdı! Başkanlık yerine parlamenter sistem…

Ahmet Davutoğlu’nun yeni partisi için geri sayım başladı. Partinin adının Bizim Parti olacağı öne sürüldü. İnternet Haber’in iddiasına göre Çarşamba günü yeni parti resmen ilan edilecek.

Vatandaşın parası böyle gasp edilmiş: Melih Gökçek döneminde belediyeden Osmanlıspor’a 2 milyon

Osmanlıspor’a 25 yıllığına bedelsiz devredilen Yenikent Stadı için belediye bütçesinden bir yılda 2 milyon TL harcandığı ortaya çıktı. Kaymakamlık, elektrik ve doğalgaz giderleri yurttaşın sırtına yüklenen stadın tahliye kararına uymadı.
210,610BeğenenlerBeğen
4,585TakipçilerTakip Et