CNN Türk’te Mansur Yavaş’a yönelik sahte senet iddialarının tartışıldığı programda, Mehmet Özhaseki’den gelen mesaj üzerine başka bir yandaş yazar tarafından sözü kesilen yandaş isyan etti.

16punto’nun haberine göre Millet İttifakı Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş’ın kendisine yönelik Necmettin Kesgin isimli vatandaşın şikayeti üzerine açılan dava hakkında bugün yaptığı basın açıklamasını yayınlamayan CNN Türk, bu akşam ise programda Yavaş hakkındaki iddiaları tartışmaya açtı.

Ercan Gürses’in sunduğu Türkiye’nin Gündemi programında Mansur Yavaş hakkındaki iddialar konuşulurken, kendisine söz hakkı verilen AKP’li yazar Mustafa Şen konuştuğu sırada Akşam yazarı Emin Pazarcı’nın Mehmet Özhaseki’den kendisine gelen mesajı okuması üzerine stüdyoda tansiyon yükseldi.

Mustafa Şen sözünün kesilmesine sinirlenince CNN Türk sunucusu Ercan Gürses “Burası dinamik bir program siz devam edin” dedi. Bütün konukların aynı anda konuştuğu programa bir daha katılmayacağını söyleyen Şen’in tepkisi üzerine yandaş Emin Pazarcı “Özhaseki’den bir mesaj gelmişti onu okudum” diyerek Şen’i sakinleştirmek istedi.

Ancak Pazarcı’nın bu yanıtına dahada sinirlenen Şen, “Ya hocam 5 dakika sonra söyleyin. Özhaseki Allah değil, Mansur Yavaş da Allah değil. Burada vahiy açıklamıyoruz” diyerek tepki gösterdi.

Mustafa Şen’in tepkisi sonrası stüdyoda sessizlik oluştuktan sonra program devam etti.