Pazar / 5 Temmuz 2020

Yandaş yazarın başına güneş geçmiş… “Kim öldürmüş? O yok.” dedi ve CHP’yi suçladı

Yandaş yazar Fuat Uğur, sosyal medyadan halkı kin ve düşmanlığa sevk eden açıklamada bulundu.

207,025BeğenenlerBeğen
7,856TakipçilerTakip Et

AKP İlçe Başkan Yardımcısı 34 yaşındaki Orhan Mercan ve AKP Van Özalp İlçe Başkan Yardımcısı Aydın Ahi, PKK tarafından silahlı saldırıya uğrayarak hayatlarını kaybettiler.

Bütün haber kanalları va haber siteleri haberi PKK saldırısı diye geçmesine karşın yandaş yazar Fuat Uğur , bugün skandal bir paylaşımda bulundu.

Fuat Uğur, “”Ak Parti’nin iki ilçe yöneticisi öldürüldü” Hürriyet’ten. Yalnızca bir .Kim öldürmüş? O yok. Çünkü CHP-HDP ittifakı var.” sözleri ile faili meçhul olarak nitelendirdiği cinayetler için CHP’yi suçladı.

Fuat Uğur’un belirtmiş olduğu haber başlığı veya içeriği ise Hürriyet’in sitesinde bulunamadı.  Hürriyet, Aydın Ahi ile ilgili haberi “Son dakika…. AK Partili Başkan Yardımcısı’na PKK’dan hain saldırı” başlığı ile verirken, Orhan Mercan haberi ise  “PKK’lı teröristler, Ak Parti Özalp İlçe Başkan Yardımcısını öldürdü” başlığı ile verdi.

İşte Fuat Uğur’un skandal açıklamaları;

 

AKP’li vekil Erdoğan’ın açılışına katılmadı!

Ardahan'da AKP'nin tek vekili olan Orhan Atalay, Çıldır ilçesinde yapımı tamamlanan Erdoğan tarafından açılışı gerçekleştirilen Köroğlu Barajı ve Kotanlı Hidroelektrik Santrali'nin açılışına katılmadı.

İmamoğlu, Halk Ekmek’in hizmetlerinin önüne geçen Salih Bekaroğlu’nun görevine son verdi!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem  İmamoğlu'nun Halk Ekmek Genel Müdürü Salih Bekaroğlu'nu görevden aldığı öğrenildi. 

Kılıçdaroğlu, erken seçim için Bahçeli’yi adres gösterdi: ‘Artık destek vermiyorum’ diyebilir

Kemal Kılıçdaroğlu, " 2023 yani Cumhuriyet’in 100'üncü yılında biz bu ülkede halkımıza söz verdik Cumhuriyet’i demokrasiyle taçlandıracağız." dedi.

Erdoğan: Sembolik de olsa bayan vekillerimizden hiç olmazsa iki tane alalım

Kartal Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi’nin açılış töreninde konuşan partili AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, “Evet şöyle sembolik de olsa bayan milletvekillerimizden hiç olmazsa iki tanesini alalım” ifadelerini kullandı.

Erken seçim tartışmaları gölgesinde anket sonuçları: Salgın ve yeni partiler AKP’yi eritti

Salgın döneminde AKP'nin oy oranı gerilerken CHP ise oyunu arttırdı.
207,025BeğenenlerBeğen
7,856TakipçilerTakip Et