Yandaş yazarın başına güneş geçmiş… “Kim öldürmüş? O yok.” dedi ve CHP’yi suçladı

Yandaş yazar Fuat Uğur, sosyal medyadan halkı kin ve düşmanlığa sevk eden açıklamada bulundu.

208,809BeğenenlerBeğen
7,397TakipçilerTakip Et

AKP İlçe Başkan Yardımcısı 34 yaşındaki Orhan Mercan ve AKP Van Özalp İlçe Başkan Yardımcısı Aydın Ahi, PKK tarafından silahlı saldırıya uğrayarak hayatlarını kaybettiler.

Bütün haber kanalları va haber siteleri haberi PKK saldırısı diye geçmesine karşın yandaş yazar Fuat Uğur , bugün skandal bir paylaşımda bulundu.

Fuat Uğur, “”Ak Parti’nin iki ilçe yöneticisi öldürüldü” Hürriyet’ten. Yalnızca bir .Kim öldürmüş? O yok. Çünkü CHP-HDP ittifakı var.” sözleri ile faili meçhul olarak nitelendirdiği cinayetler için CHP’yi suçladı.

Fuat Uğur’un belirtmiş olduğu haber başlığı veya içeriği ise Hürriyet’in sitesinde bulunamadı.  Hürriyet, Aydın Ahi ile ilgili haberi “Son dakika…. AK Partili Başkan Yardımcısı’na PKK’dan hain saldırı” başlığı ile verirken, Orhan Mercan haberi ise  “PKK’lı teröristler, Ak Parti Özalp İlçe Başkan Yardımcısını öldürdü” başlığı ile verdi.

İşte Fuat Uğur’un skandal açıklamaları;

 

Süleyman Soylu talimat verdi, Vakıfbank İBB’nin ve Ankara BB’nin bağış hesaplarına bloke koydu

Bugün Süleyman Soylu imzasıyla İçişleri Bakanlığı’ndan Valiliklere, Jandarma’ya ve Emniyet’e gönderilen, belediyelerin yardım toplamasının yasa dışı olduğuna dair yazıdan sonra Vakıfbank İBB’nin hesabına bloke koydu.

“Man adası gibi adalara kaçırılan vergiyi hazineye kaydet” diyen Engin Altay’dan Erdoğan’ın kampanyasına sert tepki

CHP Grup Başkan Vekili Engin Altay, Cumhurbaşkanı Erdoğan korona pandemisi nedeniyle başlattığı kampanyaya tepki göstererek, Erdoğan'a bu kampanyaya gerek kalmayacağını söylediği 10 maddelik bir öneri sundu.

Yardım kampanyası başlatan İmamoğlu ve Yavaş’a soruşturma tehdidi!

İçişleri Bakanlığı, koronavirüs salgını nedeniyle yardım kampanyası başlatan CHP'li belediyeleri soruşturma açmakla tehdit etti.

MHP’li Enginyurt Erdoğan’a ‘Sayın genel başkanımız’ dedi

MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan için "Genel Başkanımız" ifadelerini kullandı.

Ekrem İmamoğlu oran verdi… “Pandeminin merkezi İstanbul, yüzde 60’ın üzerinde”

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu Halk TV'de Ayşenur Arslan'ın Medya Mahallesi'nde çarpıcı iddialarda bulundu. 
208,809BeğenenlerBeğen
7,397TakipçilerTakip Et