Yandaş yazardan Kılıçdaroğlu uyarısı

Hükümete yakın Star gazetesi yazarı Selahaddin E. Çakırgil, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun SSK dönemiyle eleştirilmemesi gerektiğini belirtti.

Hükümete yakın Star gazetesi yazarı Selahaddin E. Çakırgil, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun SSK dönemiyle eleştirilmemesi gerektiğini belirtti.

Selahaddin E. Çakırgil, “Amerikan Emperyalizmini de Sovyetler’in akıbeti mi bekliyor?” başlıklı yazısında, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın yaptğı konuşmalarda Savaş Ay’ın programlarından görüntüler izlettirip Kılıçdaroğlu’nu SSK dönemiyle hedef almasını eleştirdi.

Çakırgil, “Muhalefet lideri KK’nun nasıl zehirli bir siyaset yöntemi izlediğini tekrara gerek bile yok.. İktidar partisi de, ona, halkımızın da beklemediği ve sevmediği bir yolla cevap verirse, ancak bir kör döğüşüne varılır, ama, bunun işaretleri var. Nitekim, cevap vermeye çalışılırken, onun, geçmişte SSK’yı nasıl batırdığı gibi ‘malzeme’lere yine tutunulacağı anlaşılıyor, yapılan açıklamalardan..” ifadelerini kullandı.

“Burada bir yanlışlık var” diyen Çakırgil, şunları yazdı:

“Bu kişi 20 yıl öncelerde SSK Gn. Md.lüğü yapmış birisi.. Ve, nasıl bir dünyayı hayal ettiği, sırtını hangi güç odaklarına, resmî ideoloji’nin dokunulmaz isimlerine dayayarak siyaset yaptığı da bilinmiyor değil..

SKK’dan o zamanlar hizmet alanlarını en azından yarısı hayattan çekilmiş bulunuyor. Ve AK Parti iktidara geldiği dönemde 10 yaşında olanlar, bugün 25 yaşındalar.. Onun geçmişteki başarısızlıklarına dair suçlamalar yeni seçmen kitleleri için bir masal gibi geliyor.

Erdoğan ‘birkaç şehit’ demişti: Ulusal Libya Ordusu, 16 Türk askerin öldüğünü iddia etti

General Hafter’e bağlı Ulusal Libya Ordusu tarafından 16 Türk askerinin şehit olduğu ve 100 paralı askerin de öldürüldüğü iddiası paylaşıldı.

“Yargıda da Cumhur İttifakı var!” diyen Eminağaoğlu: Herkesin yedek dosyası var!

YARSAV eski başkanı Ömer Faruk Eminağaoğlu, Türkiye’de tartışmalara neden olan yargı-iktidar ilişkisini değerlendirdi.

Ali Koç protokolden tribüne atladı! Fenerbahçe tribününde gergin anlar

Fenerbahçe, Galatasaray'a karşı Süper Lig'de 5,5 yıl sonra maç kaybetti.

“Biz samana saman deriz. Boş ve çok konuşana da kapçık ağızlı…”

Cumhuriyet Halk Partisi Sözcüsü Faik Öztrak iktidarın tarım politikasını eleştirdiği açıklamasında ithal edilen samanı reddeden Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı eleştirdi.

Cim Bom’un 20 yıllık Kadıköy hasreti bitti!!

Heyecanla beklenen Fenerbahçe Galatasaray derbisi sona erdi. Galatasaray rakibini 3-1'lik skorla devirdi. 
209,570BeğenenlerBeğen
4,918TakipçilerTakip Et