Sosyal Medya

Yandaş TÜGVA’nın şube kurucusundan iğrenç 10 Kasım tweeti

Gündem

Yandaş TÜGVA’nın şube kurucusundan iğrenç 10 Kasım tweeti

Bilal Erdoğan’ın Yüksek İstişare Kurulu üyesi olduğu TÜGVA üyesi olduğunu söyleyen Abdülmuttalip Coşkun isimli şahıstan iğrenç 10 Kasım mesajı.

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümünün 79. yılında, halk, anma törenleri gerçekleştirirken son günlerde Atatürk açılımı yapanlar gerçek yüzlerini gösteriyor.

Kendisini TÜGVA’nın Beylkidüzü Kurucu Yönetim Kurulu Üyesi Abdulmuttalip Coşkun isimli bir Twitter hesabından Atatürk ve 10 Kasım hakkında skandal ifadeler paylaşıldı.

Kendisini, Yüksek İstişare Kurulu’nda Bilal Erdoğan’ın da olduğu Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Beylikdüzü Kurucu Yönetim Kurulu Üyesi olarak tanıtan Coşkun, “Zulüm 1938’de son buldu. 09.05’de herkesi helaya davet ediyorum. Görsünler nasıl siren çalınır” ifadelerini tweet attı.

Sosyal medyayı ayağa kaldıran bu ifadelerin ardından Abdulmuttalip Coşkun, Twitter profilinden TÜGVA üyesi olduğu bilgisini sildi. Hesabını da kilitleyen Coşkun tweetlerinin görülmesini engelledi.

Üstelik bu durum Coşkun’un yeni vakası değil. Coşkun’un, 3 Aralık 2015’te de, “Bu ölümsüz lider Atatürk hakkında vedat ile arasında cinsel münasebet varmış öyle diyorlar doğru mu acaba” ifadelerini de paylaştığı ortaya çıktı.

Gündem Kategorisinden...

Yukarı
*