Yandaş Sevilay’ın AKP’ye isyanı büyüyor: Sanki çiçek ekiyoruz… Elin toprağında el bizim askerimizi öldürüyor biz de elin helikopterini düşürüyoruz!

İdlib'te Türk Silahlı Kuvvetleri ile Suriye Ordusu arasında yaşanan çatışmalara tepki gösteren Habertürk yazarı Sevilay Yılman isyanını bugün de sürdürdü. 

208,674BeğenenlerBeğen
7,631TakipçilerTakip Et

İdlib’te Türk Silahlı Kuvvetleri ile Suriye Ordusu arasında yaşanan çatışmalara tepki gösteren Habertürk yazarı Sevilay Yılman isyanını bugün de sürdürdü.

İktidara verdiği destekle bilinen Yılman, “İdlib’te ne işimiz var” anlamına gelecek tepkilerine devam etti.

Şehit haberlerinin ardından Sevilay Yılman isyan etti: İşin uzmanları İdlib kabus olacak diyordu, gerçekten oldu… Bitsin artık bu kabus

Sosyal medya hesabından kendisine gelen “Savaşta mıyız?” sorularına yanıt veren Yılman şunları söyledi:

“Bazıları arayıp soruyor;”Sence savaş çıkar mı?” diye…

Sanki Suriye’de çiçek ekiyoruz…

Yahu savaştayız şu an.Elin toprağında el bizim askerimizi öldürüyor biz de elin helikopterini düşürüyoruz! Bu yaşanana savaş demeyeceğiz de ne diyeceğiz pardon?”

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Salgına nispeten daha hazırlıklı yakalandık

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türk Dili Konuşan Ülkeler İşbirliği Konseyi'nin koronavirüs salgını konulu olağanüstü video konferans zirvesinde konuştu. Erdoğan, "Görünmez düşmana karşı zor bir savaş yürütüyoruz. " dedi.

“Zırnık yok” dediği için gözaltına alınan Gülseven: Başımıza cühela takımı musallat olmuş, kurtulmadan gün yüzü yok!

Independent Türkçe yazarı Hakan Gülseven, Türkiye’nin koronavirüsle mücadelesini, ceza infaz kanununda yapılması beklenen düzenlemeyi ve gözaltına alınma sürecini gazeteci Çağdaş Gökbel’e değerlendirdi.

Davutoğlu’ndan ‘gizli af’ eleştirisi: Rüşvet alan çıkacak, gazeteci yatacak! Bunu kamu vicdanı kabul eder mi?

Ahmet Davutoğlu, "İlke yok, gizli af var. Devlete karşı suçlarda değil, rüşvet, çete, yolsuzluk suçları için tahliye var. Bu yasada zimmet, gasp, rüşvet, irtikap affediliyor" ifadelerini kullandı.

CHP’li Turan Aydoğan “majestelerinin yargısı” deyip Sedat Peker’in firarını hatırlatınca AKP’liler kudurdu

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Milletvekili Turan Aydoğan Meclis kürsüsünde infaz paketine yönelik eleştiriler dile getirince AKP sıralarından tepkiler yükseldi. Yargı'daki hukuksuzlukları vurgulamak için "majestelerinin yargısı" ifadesini kullanan Aydoğan'a AKP'liler müdahale etmeye çalıştı. 
208,674BeğenenlerBeğen
7,631TakipçilerTakip Et