Yandaş Kaplan’dan gece yarısı flaş mesaj: Kamuoyunu rahatsız olduğu bakanlar gidiyor! Nihayet!

Son günlerde AKP yanlısı medya tarafından da sıkça dile getirilen kabine revizyonun en kısa zamanda gerçekleşmesi beklenirken iktidarın yayın organlarından Yenişafak'ın yazarı Yusuf Kaplan gece yarısı flaş bir bilgi paylaştı. 

Son günlerde AKP yanlısı medya tarafından da sıkça dile getirilen kabine revizyonun en kısa zamanda gerçekleşmesi beklenirken iktidarın yayın organlarından Yenişafak’ın yazarı Yusuf Kaplan gece yarısı flaş bir bilgi paylaştı.

Kaplan sosyal medya hesabından kabinede köklü bir değişikliğin kapıda olduğunu belirtirken kamuoyunun rahatsız olduğu bakanların gidici olduğunu ileri sürdü.

‘Ankara’daki kaynağım aradı, damat ve 6 bakan gidiyor, Soylu şimdilik beklemede’

Kaplan şunları söyledi:

YAZI/YORUM Kabinede köklü değişik geliyor… Sadece şu kadarını söyleyeyim: Kamuoyunun rahatsız olduğu bakanlar gidiyor! Nihayet!

Kamuoyunda Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’la İçişleri Bakanı Süleyman Soylu en çok tepki çeken isimlerden.

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Erdoğan’ın “Nerede kaldı bu süt?” sorusuna İmamoğlu’ndan cevap

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’a”Sayın Cumhurbaşkanının bahsettiği süt dağıtımı 100 bine yakın çocuğumuza yapılıyor. Bizim dönemimizde veren el, alan eli görmeyecek. Yoksulluğu asla afişe etmeyeceğiz” diyerek cevap verdi.

AKP’li vekilden AKİT muhabirine: “Sen benim hakkımda nasıl haber yaparsın lan”

Gerici Yeni Akit’in web sitesi muhabirleri Mehmet Özmen ve Taha Emre Özdemir’in, kumar oynarken görüntüledikleri AKP’li isimlerin saldırısına uğradıkları iddia edildi.

Rahşan Ecevit son yolculuğuna uğurlanıyor

Eski Başbakan Bülent Ecevit’in eşi ve Demokratik Sol Parti’nin (DSP) kurucusu Rahşan Ecevit, bugün son yolculuğuna uğurlanıyor. Rahşan Ecevit, Devlet Mezarlığı’nda eşi Bülent Ecevit’in yanına defnedilecek.

Rum medyası, Rahşan Ecevit’in ölüm haberini böyle duyurdu

Eski Başbakan Bülent Ecevit’in eşi Rahşan Ecevit’in böbrek ve akciğer yetmezliğinden 97 yaşında hayatını kaybetmesi, Kıbrıs Rum kesimi medyasında son dakika haberi olarak duyuruldu.

Kanal İstanbul için 92 bin 468 itiraz, 1 yanıt!

Bakan Murat Kurum, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ÇED raporunun İnceleme Değerlendirme Komisyonu tarafından değerlendirildiğini ve komisyon çalışmaları ile halkın görüşlerinin dikkate alındığını belirterek dün ÇED olumlu kararını açıkladı. Raporda İstanbulluların rapora yönelik itirazlarına aynı yanıtlar verildi.
209,996BeğenenlerBeğen
4,675TakipçilerTakip Et