Perşembe / 16 Temmuz 2020

Yandaş Fatih Tezcan türbanlı bir kadına AKP’li değil diye saldırdı: FETÖ’cü bir kaşar…

Eski Fethullahçı Fatih Tezcan, türbanlı bir kadına AKP'li değil diye FETÖ'cü ithamında bulundu.

206,854BeğenenlerBeğen
8,627TakipçilerTakip Et

Fatih Tezcan türbanlı bir kadına AKP’li değil diye saldırdı: FETÖ’cü bir kaşar…
Sosyal medya hesabını aktif olarak provokasyon aracı olarak kullanan AKP’li yazar Fatih Tezcan, seçim günü de hızını alamayarak bir sosyal medya kullanıcısına hakaretler savurdu.

Tezcan, “chp li teyzeler bize dik dik bakmayın akepeli değiliz” paylaşımı yapan türbanlı bir kadının bu paylaşımını paylaşarak ‘düzey’ini hatırlattı.

Fatih Tezcan, “Hocaefendi dediği uluslararası konsomatrisin iç çamaşırını koklayan, bir talimatla kendisini örgütün gösterdiği adamın koynuna atmaya hazır bekleyen, FETÖ’cü bir kaşar! Ak Partili değil ve asla olamaz da!..” diye yazdı.

Yolsuzluklar bir bir ortaya çıktı, AKP’li meclis üyeleri Mansur Yavaş’ın üzerine yürüdü

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, önceki dönemde bir firmanın piyasadan 1.5 TL’ye aldığı fidanları ASKİ’ye 15 TL’ye sattığını, bunların da çoğunun dikilmediğini belgeleriyle açıkladı. Bunun üzerine AKP'li Meclis üyeleri Yavaş'ın üzerine yürüdü.

Erdoğan’dan Şehit Yakınları ve Gaziler Dayanışma Vakfı açıklaması: Kulak asmayın

AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” kapsamında Saray'daki Sergi Salonu'nda düzenlenen yemekte şehit aileleri ile bir araya geldi.

İmamoğlu Ayasofya’yı yanıtladı: Doğrular yapılır, kimsenin endişesi olmasın

İmamoğlu, İBB Meclisi'nde sunulan Ayasofya'nın imar planlarına 'Ayasofya cami ve külliyesi' olarak işlenmesi teklifini değerlendirdi. İmamoğlu, "Doğrular yapılır. Hiç kimsenin endişesi olmasın" dedi.

Haber Global’de ikinci Muharrem İnce vakası! Sunucu isyan etti…

Haber Global'de geçtiğimiz günlerde Muharrem İnce'nin canlı yayını terk etmesinin ardından CHP Parti Meclisi (PM) Üyesi Erdal Aksünger de program konuklarından Avukat Ertuğrul Akar'ın CHP'yi hedef alan sözleri sonrası programı terk etti.

Feyzioğlu: İtiraf ediyorum, ben bu suçu işledim

Feyzioğlu, "Ben Meclis ile bunları konuşmaya çalıştığım için suçlu ilan ediliyorsam itiraf ediyorum, ben bu suçu işledim. Ben Cumhurbaşkanımız'a sorunumuzu anlatmaya çalıştığım için suçluyum. Meclise derdimizi anlatmaya çalıştığım için suçluyum." dedi.
206,854BeğenenlerBeğen
8,627TakipçilerTakip Et