Perşembe / 16 Temmuz 2020

Will Smith’in oynadığı Aladdin filminde “Bilal” detayı!

Will Smith'in başrolünü Cin olarak üstlendiği Aladdin filmi mayıs 2019 tarihinde Türkiye'de vizyona girdi. Film Türkiye'de ve dünyada büyük ilgi gördü.

206,858BeğenenlerBeğen
8,627TakipçilerTakip Et

Her film gibi Aladdin filmi de vizyona girmesinden kısa bir süre sonra internete izlenebilir hale geldi.

Filmin başlandığında Cin ( Will Smith ) lambadan çıkarak Aladdin’e 3 dilek hakkını nasıl kullanacağını şarkı eşliğinde anlatıyor. Aladdin’in ise şarkıdan sonra 3 dileğini nasıl kullacağını sorması Cin’de şaşkınlık yaratıyor. Filmi altyazılı izleyenler için ise diyalog şöyle devam ediyor:

Aladdin: Nasıl yapacağım peki?

Cin: Dalga geçiyorsun, değil mi? Sana her şeyi şarkıda anlattım yahu. Belli ki iki işi aynı anda yapamıyorsun. Bilal’e anlatır gibi anlatıyorum: Birinci adım, lambayı okşa. İkinci adım, dileğini söyle. Üçüncü adım, böyle bir adım yok.Gördün mü? Bu kadar basit işte.
Üç dilek hakkın var. Lambayı okşayıp, dileğini söylemen yeterli. Anladın mı?

Aladdin: Sanırım.

Kılıçdaroğlu, Erdoğan’a sordu: Bilal’e anlatır gibi anlatıyorum! Kaç milyonun var?

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Yolsuzluklar bir bir ortaya çıktı, AKP’li meclis üyeleri Mansur Yavaş’ın üzerine yürüdü

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, önceki dönemde bir firmanın piyasadan 1.5 TL’ye aldığı fidanları ASKİ’ye 15 TL’ye sattığını, bunların da çoğunun dikilmediğini belgeleriyle açıkladı. Bunun üzerine AKP'li Meclis üyeleri Yavaş'ın üzerine yürüdü.

Erdoğan’dan Şehit Yakınları ve Gaziler Dayanışma Vakfı açıklaması: Kulak asmayın

AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” kapsamında Saray'daki Sergi Salonu'nda düzenlenen yemekte şehit aileleri ile bir araya geldi.

İmamoğlu Ayasofya’yı yanıtladı: Doğrular yapılır, kimsenin endişesi olmasın

İmamoğlu, İBB Meclisi'nde sunulan Ayasofya'nın imar planlarına 'Ayasofya cami ve külliyesi' olarak işlenmesi teklifini değerlendirdi. İmamoğlu, "Doğrular yapılır. Hiç kimsenin endişesi olmasın" dedi.

Haber Global’de ikinci Muharrem İnce vakası! Sunucu isyan etti…

Haber Global'de geçtiğimiz günlerde Muharrem İnce'nin canlı yayını terk etmesinin ardından CHP Parti Meclisi (PM) Üyesi Erdal Aksünger de program konuklarından Avukat Ertuğrul Akar'ın CHP'yi hedef alan sözleri sonrası programı terk etti.

Feyzioğlu: İtiraf ediyorum, ben bu suçu işledim

Feyzioğlu, "Ben Meclis ile bunları konuşmaya çalıştığım için suçlu ilan ediliyorsam itiraf ediyorum, ben bu suçu işledim. Ben Cumhurbaşkanımız'a sorunumuzu anlatmaya çalıştığım için suçluyum. Meclise derdimizi anlatmaya çalıştığım için suçluyum." dedi.
206,858BeğenenlerBeğen
8,627TakipçilerTakip Et