Whatsapp’ın bu sürümünü sakın telefona yüklemeyin, başınız yanabilir!

Telefonunuza bu Whatsapp sürümünü kurduysanız hemen silin, başınız fena halde derde girebilir! Peki Whatsapp’a neler oluyor, tehlike ne?  

Telefonunuza bu Whatsapp sürümünü kurduysanız hemen silin, başınız fena halde derde girebilir! Peki Whatsapp’a neler oluyor, tehlike ne?

 

25 barodan ortak açıklama: Tarihin en ağır yargı krizini yaşıyoruz

Baroların ortak bildirgesinde "Türkiye Cumhuriyeti, tarihinin en ağır yargı krizini yaşamaktadır. Mahkemeler verdikleri kararlar sonrasında dağıtılmakta, karar veren yargıçlar hakkında henüz imzalarının mürekkebi dahi kurumadan soruşturmalar açılmakta, yargıç bağımsızlığı ilkesi her geçen gün yeni bir örnekle ihlal edilmektedir. " denildi.

“Geleceğin en büyük terör örgütü Pelikan’dır” diyen Ağırel: Gerekirse öldürür

Yeniçağ gazetesi yazarı Murat Ağırel’ın Kırmızı Kedi Yayınevi’nden çıkan son kitabı ‘Sarmal’, Türkiye'deki cemaat, vakıf ve tarikat yapılanmasını deşifre ediyor. 

‘Yer yerinden oynayacak’ demişti… Kılıçdaroğlu’nun avukatı Çelik konuştu: Bundan sonra Erdoğan düşünsün

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun avukatı Celal Çelik’in, Erdoğan’ın açtığı tazminat davasını sunduğu deliller nedeniyle yargılandığı davanın duruşması görüldü. Çelik, duruşmada ve sonrasında yapacağı açıklamalar için ‘yer yerinden oynayacak’ demişti.

Türkiye’ye ilerleyen tehdit… Koronavirüs bir komşumuza daha sıçradı!

Gelen son dakika bilgisine göre, Irak'ta ilk koronavirüs vakası Necef kentindeki bir İranlı öğrencide görüldü.

ABD komandoları Kıbrıs’ta ne yapıyor?

ABD'nin Güney Kıbrıs'taki Baf kentindeki Andreas Papandreu Hava Üssü'ne asker yığmasıyla ilgili tartışmalar devam ediyor. ABD'nin her gün askeri tatbikatlar yaptığı kaydedilirken; Rum medyası, 'Amerikan komandoları Baf’ta ne yapıyor?' manşetini attı.
209,560BeğenenlerBeğen
4,918TakipçilerTakip Et