Veli Ağbaba’dan o Alışveriş Merkezi’ne tepki: ‘Hayır diyenler alışveriş yapmasın’ diyor!

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Malatya'daki bir alışveriş merkezine “evet” pankartlarının asılmasına tepki gösterdi.

208,833BeğenenlerBeğen
7,274TakipçilerTakip Et

Malatya’daki bir alışveriş merkezine “evet” pankartları asıldı. AVM’nin sahibi “evet” propagandasını abartarak dış cepheyi “evet”le kapladı.

Bu duruma tepki gösteren CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, Twitter’da “AKP il binası değil Malatya’da bir alışveriş merkezi. Sanatçımız bu eserinde ‘ #Hayır diyenler bu AVM den alışveriş yapmasın’ demek istemiş” diye yazdı.

İŞTE O MESAJ…

İstanbul’da koronavirüs mezarlığından video paylaşan vatandaş: Memur olanlar anlatamıyor ama ben anlatacağım, rezil olsun bu hükümet!

İstanbul'da koronavirüs nedeniyle hayatını kaybeden vatandaşlar için kazılan mezarlıktan görüntü paylaşan bir vatandaş AKP'ye sert sözler sarf etti. 

Koronavirüs nedeniyle hayatını kaybeden yurttaş sayısı 108’e yükseldi

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca bugün 16 kişinin daha kaybedilmesi ile koronadan ölenlerin sayısının 108'e yükseldiğini duyurdu...

Rusya’dan ‘koronavirüse karşı ilaç geliştirildi’ iddiası

Rusya Federal Biyomedikal Ajansı'ndan yapılan açıklamada, koronavirüs tedavisi için daha önce sıtmaya karşı kullanılan bir ilacı baz alan yeni bir ilaç geliştirildiği belirtildi.

Salgın günlerinde ‘mış gibi yapıyoruz’ diyen Özgür Özel’den Berat Albayrak’a sert sözler

Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkan Vekili Özgür Özel, Fatma Karaağaç'la Gündem Özel'de koronavirüsün tüm dünyaya sosyal devlet anlayışını öğrettiğini belirtti.

Kemal Kılıçdaroğlu: Sokağa çıkma yasağı ve karantina ihtiyacı olduğu açıktır!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, koronavirüs tedbirleriyle ilgili açıklamalarda bulundu.
208,833BeğenenlerBeğen
7,274TakipçilerTakip Et