Pazar / 5 Temmuz 2020

Veli Ağbaba’dan o Alışveriş Merkezi’ne tepki: ‘Hayır diyenler alışveriş yapmasın’ diyor!

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Malatya'daki bir alışveriş merkezine “evet” pankartlarının asılmasına tepki gösterdi.

207,028BeğenenlerBeğen
7,857TakipçilerTakip Et

Malatya’daki bir alışveriş merkezine “evet” pankartları asıldı. AVM’nin sahibi “evet” propagandasını abartarak dış cepheyi “evet”le kapladı.

Bu duruma tepki gösteren CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, Twitter’da “AKP il binası değil Malatya’da bir alışveriş merkezi. Sanatçımız bu eserinde ‘ #Hayır diyenler bu AVM den alışveriş yapmasın’ demek istemiş” diye yazdı.

İŞTE O MESAJ…

Erdoğan: Sembolik de olsa bayan vekillerimizden hiç olmazsa iki tane alalım

Kartal Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi’nin açılış töreninde konuşan partili AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, “Evet şöyle sembolik de olsa bayan milletvekillerimizden hiç olmazsa iki tanesini alalım” ifadelerini kullandı.

Erken seçim tartışmaları gölgesinde anket sonuçları: Salgın ve yeni partiler AKP’yi eritti

Salgın döneminde AKP'nin oy oranı gerilerken CHP ise oyunu arttırdı.

Sakarya’da facia ‘geliyorum’ demiş, işçiler: Isınma vardı 4 gündür uyarıyorduk

Sakarya’daki havai fişek fabrikasında meydana gelen patlama sonrası yaralanan işçileri CHP heyeti ziyaret etti. İşçiler fabrikadaki mallarda ısınma olduğunu ve bu konuda 4 gündür uyarı yapmalarına rağmen önlem alınmadığını söyleyerek, “Isınma olmaması gereken bir şey, uyardık ama dinlemediler” dediler.

AKP’li başkandan Binali Yıldırım faturası: ‘Seçim harcamalarını belediyeye ödetti’

Tekrarlanan seçimde Binali Yıldırım'a destek vermek amacıyla İstanbul'a giden Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın ve beraberindekilerin masraflarının faturasının Çorum Belediyesi’ne kesildiğini ileri sürüldü.

İsmail Saymaz son anketi açıkladı: Metropoll’den Erdoğan’ı kızdıracak haber

Gazeteci İsmail Saymaz’ın açıkladığı Metropoll Araştırma Şirketi’nin Haziran ayında gerçekleştirdiği kamuoyu araştırması sonuçlarına göre AKP’nin oyunun gerilediği görüldü.
207,028BeğenenlerBeğen
7,857TakipçilerTakip Et