Ve Cem Küçük itiraf etti: Reza Zarrab Türk Devleti’nin projesidir!

Canlı yayında yöneticisinin ABD'de tutuklanmasıyla başlayan Halkbank gündemini yorumlayan yandaş Küçük, "Mehmet Hakan Atilla suçsuzdur. Bakın, 4 bakan da gitse ABD'ye, onlar da tutuklanacaklar" diye konuştu.

208,833BeğenenlerBeğen
7,274TakipçilerTakip Et

Habertürk’te Didem Arslan Yılmaz’ın moderatörlüğünde yayınlanan ‘Türkiye’nin Nabzı’ programının konuğu olan Cem Küçük ve avukat Mehmet Sarı, Halkbank Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Hakan Atilla’nın ABD’de tutuklanmasını Korkusuz yazarı Ümit Zileli ve Avukat Salim Şen’le tartıştı.

Programda Mehmet Hakan Atilla’nın suçsuz olduğunu savunan Cem Küçük, “Bakın, 4 bakan da gitse ABD’ye, onlar da tutuklanacaklar” diye konuştu.

Halkbank yöneticisinin tutuklanmasıyla ilgili konuşan ve “Reza Zarrab bizim adamımızdır” diyen Cem Küçük, “Bizim mallarımız ambargo varken de İran’a gidiyordu. Bunu biri İsrailli diğeri ABD’li iki şirket yapıyordu komisyon alarak. Tayyip Bey 2009-2010’da dedi ki, kardeşim neden bu komisyonu vereyim. Sarraf geldi o sırada” dedi.

‘TAYYİP BEYİ YARGILAMAYI DÜŞÜNEN YAMULUR’
Küçük “E burada da Halkbank işe yaradı. Bunlar bizim lehimize, vatansever işler yaptılar” deyince Avukat Salim Şen “Ayakkabı kutularındaki paraları açıklayamadılar” dedi. Bunun üzerine sinirlenen ve bağırmaya başlayan Küçük, “17-25 Aralık kumpastır, kendileri koydular o paraları. Bunun aksini söyleyen de FETÖ’cüdür. Tehlikeli sularda yüzüyorsunuz. Tayyip beyi kim yargılamayı aklına getirirse o yamulur” dedi. Ümit Zileli ise Küçük’e yanıt olarak, “Bizim ne kadar yurtsever olup olmadığımızı siz mi belileyeceksiniz? Bu hakikaten kırıcı bir şey ya” diye tepki gösterdi.

‘4 BAKAN DA TUTUKLANIR’
“Reza Zarrab milli bir adamdır” diyen Küçük, “ABD bu belgeleri biriktiriyor. Bu işler Tayyip Erdoğan’a gelmek için bir yemdir. Toplayabildikleri kadar toplayacaklar sonra saldıracaklar” dedi ve ekledi: “Mehmet Hakan Atilla suçsuzdur. Bakın, 4 bakan da gitse ABD’ye, onlar da tutuklanacaklar.”

Koronavirüs nedeniyle hayatını kaybeden yurttaş sayısı 108’e yükseldi

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca bugün 16 kişinin daha kaybedilmesi ile koronadan ölenlerin sayısının 108'e yükseldiğini duyurdu...

Rusya’dan ‘koronavirüse karşı ilaç geliştirildi’ iddiası

Rusya Federal Biyomedikal Ajansı'ndan yapılan açıklamada, koronavirüs tedavisi için daha önce sıtmaya karşı kullanılan bir ilacı baz alan yeni bir ilaç geliştirildiği belirtildi.

Salgın günlerinde ‘mış gibi yapıyoruz’ diyen Özgür Özel’den Berat Albayrak’a sert sözler

Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkan Vekili Özgür Özel, Fatma Karaağaç'la Gündem Özel'de koronavirüsün tüm dünyaya sosyal devlet anlayışını öğrettiğini belirtti.

Kemal Kılıçdaroğlu: Sokağa çıkma yasağı ve karantina ihtiyacı olduğu açıktır!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, koronavirüs tedbirleriyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Yılın sağlık skandalı… AKP’li vekilin oğlu doktorların bile bulamadığı koronavirüs test kiti için sipariş topluyor

Avrasya Araştırma Başkanı Kemal Özkiraz sosyal medya hesabından çok ciddi bir iddia ortaya attı.
208,833BeğenenlerBeğen
7,274TakipçilerTakip Et