Ve Aydınlık Saray’da… “Eskiden biber gazı yerdik, şimdi bol bol ikram”

Son zamanlarda iktidarı destekleyen tavrıyla eleştirilerin hedefi olan Aydın Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni resepsiyon sırasında yaptığı paylaşımla dikkat çekti. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Saray’da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı resepsiyonuna ev sahipliği yaptı.

Resepsiyona tanıdık isimlerin yanı sıra sürpriz isimler de katıldı.

Aydınlık Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mustafa İlker Yücel, Twitter’dan yaptığı paylaşımda, 29 Ekim resepsiyonuna ilk kez Aydınlık gazetesi ve Sözcü gazetesinin de davet edildiğini aktarmıştı.

Son zamanlarda iktidarı destekleyen tavrıyla eleştirilerin hedefi olan Aydın Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni resepsiyon sırasında yaptığı paylaşımla dikkat çekti.

İlker Yücel, Saray resepsiyonu sırasında sosyal medya hesabından “Eskiden biber gazı yemeden Cumhuriyet bayramımızı kutlayamıyorduk, şimdi bol bol ikram yememizi rica ettiler” paylaşımını yaptı.

İlker Yücel, paylaşımı üzerine bir takipçisinden gelen “Eskiyi düşünerek biraz olsun utanmadınız mı?” sorusuna “Utanacak bir durum yok. Silivri’den çıktık, zafer kazandık. Anayasa’nın ilk üç maddesini bile değiştireceğini iddia eden Haşim Kılıç düşünsün, siz niye üzülüyorsunuz?” diye yanıt verdi.

Yücel bu yanıtı üzerine bir başka takipçisinin yönelttiği “İlker ağabey, zafer kazandıysak “Ben davanın savcısıyım” diyenler kaybetti mi? Kaybettiyse kimin ikramını yiyorsunuz?” sorusunu ise “Savcı”nın saf değiştirdiğini iddia ederek yanıtladı. 15 Temmuz’u hatırlatan Yücel, “Savcı aynı yerde dursaydı bunlar yaşanır mıydı?” diye sordu.

Aydınlık Genel Yayın Yönetmeni, “Savcı” Erdoğan’ın saf değiştirme kararının sebebini ise “ayakta kalmak için” diyerek açıkladı.

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Nerede kalmıştık! Erdoğan: Kanal İstanbul tek başına kentsel dönüşüm projesi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan partisinin grup toplantısında konuşuyor.

Sağlık Bakanı Koca: Virüsün bize gelme durumu her an olabilir

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, koronavirüs salgını için "Etrafımızda her geçen gün artıyor, ülke bu anlamda risk altında." dedi.

CHP’li İlgezdi 12 milyon vatandaşın nasıl fişleneceğini anlattı

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Gamze Akkuş İlgezdi derneklere üyelerini mülki amire bildirme zorunluluğu getiren fişleme düzenlemesine sert tepki gösterdi.

CHP’li Yurter Özcan Ensar’ın ortağı Türken’in New York’taki lüks yurt inşaatının planlarını ortaya çıkardı

Merkezi New York’ta bulunan Ensar Vakfı'nın ortak vakfı TÜRKEN Vakfı’na, Kızılay eliyle gönderilen bağışla, dünyanın en pahalı lokasyonlarından Manhattan’da inşa edilen süper lüks yurt önünden bilgi veren CHP ABD Temsilcisi Yurter Özcan çarpıcı gelişmeleri aktardı. 

CHP’li Özgür Özel milletin feryadını Meclis’te haykırdı: Biz artık misliyle cevap vermek değil, şehit vermemek istiyoruz!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Libya'daki şehitler için "Birkaç şehidimiz var" ifadesinin Cumhurbaşkanlığının resmi internet sitesinde ve yandaş medyada yer almaması Meclis gündemindeydi. 
209,126BeğenenlerBeğen
4,998TakipçilerTakip Et