Ve Aydınlık Saray’da… “Eskiden biber gazı yerdik, şimdi bol bol ikram”

Son zamanlarda iktidarı destekleyen tavrıyla eleştirilerin hedefi olan Aydın Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni resepsiyon sırasında yaptığı paylaşımla dikkat çekti. 

207,607BeğenenlerBeğen
7,893TakipçilerTakip Et

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Saray’da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı resepsiyonuna ev sahipliği yaptı.

Resepsiyona tanıdık isimlerin yanı sıra sürpriz isimler de katıldı.

Aydınlık Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mustafa İlker Yücel, Twitter’dan yaptığı paylaşımda, 29 Ekim resepsiyonuna ilk kez Aydınlık gazetesi ve Sözcü gazetesinin de davet edildiğini aktarmıştı.

Son zamanlarda iktidarı destekleyen tavrıyla eleştirilerin hedefi olan Aydın Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni resepsiyon sırasında yaptığı paylaşımla dikkat çekti.

İlker Yücel, Saray resepsiyonu sırasında sosyal medya hesabından “Eskiden biber gazı yemeden Cumhuriyet bayramımızı kutlayamıyorduk, şimdi bol bol ikram yememizi rica ettiler” paylaşımını yaptı.

İlker Yücel, paylaşımı üzerine bir takipçisinden gelen “Eskiyi düşünerek biraz olsun utanmadınız mı?” sorusuna “Utanacak bir durum yok. Silivri’den çıktık, zafer kazandık. Anayasa’nın ilk üç maddesini bile değiştireceğini iddia eden Haşim Kılıç düşünsün, siz niye üzülüyorsunuz?” diye yanıt verdi.

Yücel bu yanıtı üzerine bir başka takipçisinin yönelttiği “İlker ağabey, zafer kazandıysak “Ben davanın savcısıyım” diyenler kaybetti mi? Kaybettiyse kimin ikramını yiyorsunuz?” sorusunu ise “Savcı”nın saf değiştirdiğini iddia ederek yanıtladı. 15 Temmuz’u hatırlatan Yücel, “Savcı aynı yerde dursaydı bunlar yaşanır mıydı?” diye sordu.

Aydınlık Genel Yayın Yönetmeni, “Savcı” Erdoğan’ın saf değiştirme kararının sebebini ise “ayakta kalmak için” diyerek açıkladı.

loading...

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İkinci Süleyman Soylu vakası

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, sokağa çıkma yasakları konusunda ikinci kez boşa düştü.

‘İktidar, istediği vekili cezaevine koyar’

Hukukçular, CHP’li Enis Berberoğlu ve HDP’li Leyla Güven ve Musa Farisoğlu’nun milletvekilliğinin düşürülmesini değerlendirdi.

Ahmet Hakan’dan aç-kapa rezaletini aklama yazısı: Biliyorum, bazılarını kesmeyecek bu hikâye

İktidarın bile tam olarak açıklayamadığı sokağa çıkma skandalını aklamaya çalışan Ahmet Hakan, yaşanan 48 saatin hikayesini, 'Biliyorum, bazılarını kesmeyecek bu hikâye' diye kaleme aldı.

Bu iki fotoğraf siyasetin saflaşma kutuplarını oluşturacak

Bu iki fotoğraf önümüzdeki dönemde siyasetin saflaşma kutuplarını oluşturacak.

Öztrak’tan kritik sorulara yanıt… CHP Meclis’ten çekilecek mi? Süleyman Soylu’ya ne olacak?

CHP Parti Sözcüsü Faik Öztrak CHP Genel Merkezi'nde düzenlediği basın toplantısında gündeme ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu.
207,607BeğenenlerBeğen
7,893TakipçilerTakip Et