Vatandaştan sokak röpörtajına çıkan yandaşa diploma kapağı: Senin Tayyip Erdoğan’ın tahsili benim kadar yok

Son dönemde yeniden gündeme gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın tartışmalı üniversite diploması vatandaşın da gündeminde. Sokak röpörtajlarına çıkan AKİT TV muhabiri ile vatandaş arasında Cumhurbaşkanının tartışmalı diploması ilginç bir şekilde gündeme geldi. 

Halkweb Haber Merkezi

Son dönemde yeniden gündeme gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın tartışmalı üniversite diploması vatandaşın da gündeminde. Sokak röpörtajlarına çıkan AKİT TV muhabiri ile vatandaş arasında Cumhurbaşkanının tartışmalı diploması ilginç bir şekilde gündeme geldi.

AKİT muhabiri vatandaşa “Siz devletin başında olsaydınız, bütün üniversite okuyanlara yeni Türkiye’de herkes üniversite okuyor” diye sordu.

Erdoğan’ın diploma fotokopisinde yeni skandal

Vatandaşın bu soruya bomba bir yanıt verdi.

“Herkesin işi olacak” diyen vatandaş “Eskiden devlet planlama teşkilatı vardı. Bu nüfusa göre planlama yapıyorlardı. Şimdi planlama falan yok. Bir kişi diyor ki şunu şöyle yapacaksınız o kadar! Senin Tayyip Erdoğan’ın tahsili benim kadar yok. Ben Giresun Ticaret Lisesi’nden 1968 yılında mezun oldum. O da benim emsalim, şahsen tanırım 50 senedir İstanbulluyum. Bu adam ne yapıyor biliyor musun? Bilmiyor! ‘Her şeyi ben bilirim’ diyor. Doktoru o oluyor, hakimi o oluyor, savcısı o oluyor” dedi.

Noterler Birliği Erdoğan’ın diploma fotokopisini onaylayan katibi uyardı, ortalık karıştı… İşte Erdoğan’ın diplomasındaki 13 çelişki

İŞTE O ANLAR: 

Son Haberler