Vatandaşı “azrailin olurum” diye tehdit eden Menzilci polise 6 ay hapis cezası

Nuri Başkapan'ı tehdit eden Ahmet Eker isimli komiser, 6 ay hapis cezasına çarptırıldı.

Sivas Kangal ilçesinde görevli Ahmet Aker isimli bir komiserin, sosyal medyada Nuri Başkapan isimli bir yurttaşın Menzil tarikatını eleştiren paylaşımın altına hakarete varan yorumlar yapıp tehditlerde bulunduğu ortaya çıkmıştı.

Nuri Başkapan’ı tehdit eden Ahmet Eker isimli komiser, 6 ay hapis cezasına çarptırıldı.

Nuri Başkapan kararı mahkeme önünden yayımlandığı video ile duyurdu.

İŞTE O AÇIKLAMA: 

İŞTE MAHKEME KARARI:

1 Yorum

  1. Sonuc ney? polis kılıklı şahıs hapis yatmayacak ve istediği gibi tehditlerine devam edecek… Çünkü HAGB uygulandı bu şahıs sıradan bi vatandaş değil devlet görevlisi hakimin bunu göz önüne alıp yetkiyi kötüye kullandığı gerekçesiyle meslekten men edilmesine karar vermesi gerekir ama nerde bizde öyle yasa… Memur memurluğunu ve elindeki imkanı kullanıp tehdit edincede aynı cezayı alıyor sıradan vatandaş tehdidi gerçeklelştirme imkanı olmasada aynı cezayı alıyor. Hukuk değil guguk sistemi.

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

AKP panikte…50 bin üye istifa etti!

Eylül-Kasım ayları arası 57 bin kişinin ayrıldığı AKP'nin üye sayısı, son 4 ayda 114 binlik bir düşüş gösterdi. CHP ve İYİ Parti ise 4 ayda 30 binden fazla yeni üye kazandı.

Eski Fazilet partili Bülent Arınç’tan Gelecek Partisi’ne veryansın!

Milli Nizam, Milli Selamet, Refah ve Fazilet partileri ile AK Parti'de önemli görevlerde bulunan, eski Başbakan Yardımcısı ve eski Meclis Başkanı Bülent Arınç, gazeteci Ömer Şahin'in kaleminden bugün piyasaya çıkan, kendi hayatının anlatıldığı 'Küçük Erbakan' kitabıyla ilgili konuştu.

‘Kanal İstanbul’ ‘Katar İstanbul’ olma yolunda!..

Katar Emiri’nin annesi Şeyha Moza’nın Başakşehir’de 100 bin lira sermayeli şirket kurup 1.5 ay kadar sonra Kanal İstanbul güzergahında 44 dönüm arazi satın aldığı ortaya çıktı.

Davutoğlu’na ‘Vekil isterse veririm’ demişti… AKP’den yanıt geldi

Siyaset dünyasında ‘kiralık vekil’ tartışması başladı. AKP Ünal, İYİ Parti lideri Akşener’in ‘Yeni partiler vekil isterlerse veririm’ açıklamasını eleştirdi. Ünal, “Türk siyasetinde bir bidat adeta oluşturdular. Bu, ‘kiralık vekil’ çok çirkin bir ifade farkındayım. Milletin iradesi kimsenin tekelinde değildir” dedi.

MHP’den çok sert Davutoğlu açıklaması

MHP'li Edip Semih Yalçın, Türkiye'de eski kirli defterlerin açıldığını savunarak ‘’MHP, tehditlere karşı devletin elini güçlendirmek için millî mutabakat zemini oluşması yönünde çaba sarf etmiştir” dedi. Yalçın, 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’e ‘Cambaz oynatıcısı’, Ahmet Davutoğlu’na da ‘’Yalancı pehlivan” dedi.
210,496BeğenenlerBeğen
4,597TakipçilerTakip Et