Valilikten AKP mitingine çalışmayan otobüs ve dolmuşlara ceza tehdidi

Adana Valiliği, dolmuş duraklarını ve özel halk otobüs birliklerini arayarak, kentte yarın yapılacak AKP’nin mitingine ücretsiz taşma zorunluluğu getirdi.

Valilikten AKP mitingine çalışmayan otobüs ve dolmuşlara ceza tehdidi
Adana Valiliği, AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla yarın Adana Uğur Mumcu Meydanı’nda yapılacak miting için dolmuş duraklarını arayarak, taşıma zorunluluğu getirdi.

Mezopotamya Ajansı‘nın aktardığına göre, ismini ve durak adını vermek istemeyen bir dolmuş durağı yetkilisi, Valiliğin kendisini ve kente bulunan tüm dolmuş ve özel halk otobüs birliklerini arayarak, “Yarın Cumhurbaşkanlığımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Adana’da mitingi olacaktır. Yarın çalışmayan araçlarınız zorunlu olarak mitinge gelecek olan vatandaşlarımızı taşıyacaklar. Bunun yapılması zorunludur. Yapılmaması halinde ise sorumlular hakkında işlem yapılacak” dediğini söyledi.

Valiliğin saat 09.00’da araçların Yüreğir İlçesi Kozan Yolu üzerinde bulunan Yüreğir Hal Kompleksi karşısındaki boş alanda toplanılmasını istediğini belirten durak yetkilisi, ceza yememek için gideceklerini belirtti.

BELEDİYE OTOBÜSLERİ ÜCRETSİZ
Öte yandan Adana Büyükşehir Belediyesi’ne ait otobüslerin yarın miting alanına ücretsiz taşıma yapılacağı duyuruldu.

AKP panikte…50 bin üye istifa etti!

Eylül-Kasım ayları arası 57 bin kişinin ayrıldığı AKP'nin üye sayısı, son 4 ayda 114 binlik bir düşüş gösterdi. CHP ve İYİ Parti ise 4 ayda 30 binden fazla yeni üye kazandı.

Eski Fazilet partili Bülent Arınç’tan Gelecek Partisi’ne veryansın!

Milli Nizam, Milli Selamet, Refah ve Fazilet partileri ile AK Parti'de önemli görevlerde bulunan, eski Başbakan Yardımcısı ve eski Meclis Başkanı Bülent Arınç, gazeteci Ömer Şahin'in kaleminden bugün piyasaya çıkan, kendi hayatının anlatıldığı 'Küçük Erbakan' kitabıyla ilgili konuştu.

‘Kanal İstanbul’ ‘Katar İstanbul’ olma yolunda!..

Katar Emiri’nin annesi Şeyha Moza’nın Başakşehir’de 100 bin lira sermayeli şirket kurup 1.5 ay kadar sonra Kanal İstanbul güzergahında 44 dönüm arazi satın aldığı ortaya çıktı.

Davutoğlu’na ‘Vekil isterse veririm’ demişti… AKP’den yanıt geldi

Siyaset dünyasında ‘kiralık vekil’ tartışması başladı. AKP Ünal, İYİ Parti lideri Akşener’in ‘Yeni partiler vekil isterlerse veririm’ açıklamasını eleştirdi. Ünal, “Türk siyasetinde bir bidat adeta oluşturdular. Bu, ‘kiralık vekil’ çok çirkin bir ifade farkındayım. Milletin iradesi kimsenin tekelinde değildir” dedi.

MHP’den çok sert Davutoğlu açıklaması

MHP'li Edip Semih Yalçın, Türkiye'de eski kirli defterlerin açıldığını savunarak ‘’MHP, tehditlere karşı devletin elini güçlendirmek için millî mutabakat zemini oluşması yönünde çaba sarf etmiştir” dedi. Yalçın, 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’e ‘Cambaz oynatıcısı’, Ahmet Davutoğlu’na da ‘’Yalancı pehlivan” dedi.
210,496BeğenenlerBeğen
4,597TakipçilerTakip Et