Valilikten AKP mitingine çalışmayan otobüs ve dolmuşlara ceza tehdidi

Adana Valiliği, dolmuş duraklarını ve özel halk otobüs birliklerini arayarak, kentte yarın yapılacak AKP’nin mitingine ücretsiz taşma zorunluluğu getirdi.

Valilikten AKP mitingine çalışmayan otobüs ve dolmuşlara ceza tehdidi
Adana Valiliği, AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla yarın Adana Uğur Mumcu Meydanı’nda yapılacak miting için dolmuş duraklarını arayarak, taşıma zorunluluğu getirdi.

Mezopotamya Ajansı‘nın aktardığına göre, ismini ve durak adını vermek istemeyen bir dolmuş durağı yetkilisi, Valiliğin kendisini ve kente bulunan tüm dolmuş ve özel halk otobüs birliklerini arayarak, “Yarın Cumhurbaşkanlığımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Adana’da mitingi olacaktır. Yarın çalışmayan araçlarınız zorunlu olarak mitinge gelecek olan vatandaşlarımızı taşıyacaklar. Bunun yapılması zorunludur. Yapılmaması halinde ise sorumlular hakkında işlem yapılacak” dediğini söyledi.

Valiliğin saat 09.00’da araçların Yüreğir İlçesi Kozan Yolu üzerinde bulunan Yüreğir Hal Kompleksi karşısındaki boş alanda toplanılmasını istediğini belirten durak yetkilisi, ceza yememek için gideceklerini belirtti.

BELEDİYE OTOBÜSLERİ ÜCRETSİZ
Öte yandan Adana Büyükşehir Belediyesi’ne ait otobüslerin yarın miting alanına ücretsiz taşıma yapılacağı duyuruldu.

AKP Grup Başkan Vekili Cahit Özkan intiharlar neden arttı sorusu sorulunca Türkiye’yi Gambiya’yla kıyasladı

AKP Grup Başkan Vekili Cahit Özkan KRT'de katıldığı programda son günlerde gittikçe artan yoksulluk intiharlarının sorulması üzerine Türkiye'yi Afrika ülkesi Gambiya'yla kıyasladı. 

Feyzioğlu: Gezi davasıyla ilgili konuşma gereği görmüyorum

Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, "Gezi davasıyla ilgili süreç devam ettiği için konuşma gereği görmüyorum ve doğru da bulmuyorum" dedi.

Gezi davasında beraat kararı veren hakimlere soruşturma!

Gezi davasında sanıklar hakkında beraat kararı veren İstanbul 30. Ağır Ceza Mahkemesi heyeti hakkında HSK harekete geçti. HSK 1. Daire, heyette görevli 3 hakim hakkında inceleme ve soruşturma izni verdi.

CHP’li Engin Altay: Darbeler dönemi kapanmıştır, kimse seçilmiş cumhurbaşkanını oradan indiremez

CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, TBMM'de düzenlediği basın toplantısında yandaş medyanın dilinden düşürmediği darbasın toplantısı düzenledi.

Erdoğan’dan ‘Kemalistler darbe yapabilir’ diyen yandaşlara ayar: Herhalde bunlar pek yiyip içemiyor, gezip tozamıyor

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yeni darbe söylentilerine ilişkin "Böyle bir şeye siz inanıyor musunuz? Bunlar tamamen bir kumpanya. Bu kampanyaya da maalesef doluşa gelip sizin gibi, hakikaten saygın olan gazeteci arkadaşlarımızın bu oyuna gelmelerini anlamakta zorlanıyorum." diye konuştu. Osman Kavala'ya, Gezi olaylarına ilişkin davanın ardından başka bir soruşturma nedeniyle tekrar gözaltı kararı verildiği ve bunun üzerine yargıya yönelik eleştirilen bulunduğunun ifade edilmesi üzerine de Erdoğan, bu eleştirilere katılmadığını dile getirdi.
209,631BeğenenlerBeğen
4,903TakipçilerTakip Et