Salı / 22 Eylül 2020

Bu uygulama ile gerçek yüzüne çıkıyor: Makyaj silen uygulama

MAKEAPP uygulamasıyla, kişilerin makyajlarını çıkarabilir ve doğal hallerini sergileyebilirsiniz. Bu uygulamayla da birkaç ünlünün makyajları silindi ve doğal halleri ortaya çıktı.

205,716BeğenenlerBeğen
8,583TakipçilerTakip Et

MAKEAPP adlı uygulamayla, makyajlı kişilerin foyasını ortaya çıkarabilirsiniz. Uygulama, dijital anlamda makyajı kaldırarak, kişilerin doğal hallerini sergiliyor. Ayrıca makyajsız kişilere makyaj yapma özelliğine de sahip.

Birçok ünlünün makyajsız halleri, bizim televizyonlarda gördüğümüzden epey farklı olabiliyor. Bu uygulama sayesinde bazı ünlüler de nasibini almış oldu. Aşağıdaki fotoğraflardan ünlülerin makyajlı ve uygulama sayesinde makyajlarının silindiği hallerini görebilirsiniz.

Amanda Cerny

Selena Gomez

Emma Watson

Natalie Dormer

Emilia Clarke

En çok okunanlar

Gündem

CHP’li Şevkin: “Şehitler ve gaziler için toplanan paralar nerede!”

Şehit ve gaziler arasında son dönemlerde akıl almaz ayrımcı bir politika güdüldüğünü üzülerek belirten CHP Adana Milletvekili Dr. Müzeyyen Şevkin, şehit ve gaziler için toplanan paraların şehit yakınlarına ve gazilere verilmediğini, öte yandan şeref aylığı olarak bilinen ödemelerin gaziler arasında farklı uygulandığını hem de çok düşük kaldığını ifade etti.

Ahmet Hakan’dan, Cübbeli Ahmet çağrısı: Savcıların harekete geçmesi lazım

Hürriyet Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan, bugünkü yazısında, "Türkiye’de 2 bin selefi derneği var. Şahıslar pompalı pompalı. İç savaşa hazırlanıyorlar" diyen Cübbeli Ahmet'in savcılık tarafından dinlenmesi gerektiğini söyledi.

Ziya Selçuk’tan açıklama: 21 Eylül’den sonra ne olacak? Haftanın 5 günü eğitim olacak mı?

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, yüz yüze eğitimin başladığı 21 Eylül'den itibaren okullarda eğitimin nasıl devam edeceğine dair bilgiler verdi.

”Müge Anlı’nın peşine düştüğü dosya, bu kez iktidar içindeki fay hatlarına denk gelmiş”

Cumhuriyet yazarı gazeteci Barış Terkoğlu şüpheli ölümüyle Türkiye'nin gündemine oturan Aleyna Çakır olayını programına taşıyan Müge Anlı'yı bugünkü köşesine taşıdı.

TTB’den vaka anketi: Hasta sayılarındaki artış açıklanandan fazla

Türk Tabipleri Birliği (TTB) Aile Hekimliği Kolu, 18 Mart’tan bu yana pozitif Kovid-19 vakaları ile karantinada olan temaslıların takibini yapan aile hekimleriyle bir anket gerçekleştirdi. ankette, “Aile hekimlerinin izlediği vaka ve temaslı sayılarındaki artışın, Sağlık Bakanlığı’nın açıkladığı vaka sayılarıyla kıyaslandığında daha fazla olduğuna” dikkat çekildi.