“Utanmadan ‘Kurandan mı rahatsız oldular’ demiş, nankörler”

Emekli Sat Komandosu Çanakkale töreninde Atatürk'ün adını anmayanlara tepki gösterdiği için hakkında idari tahkikat başlatılan Albay Önder İrevül'e sahip çıktı.

Halkweb Haber Merkezi

Avcılar’da düzenlenen Çanakkale Zaferi anma etkinliğinde, Askerlik Şubesi Başkanı Albay Önder İrevül, yapılan duada Atatürk’ün adı anılmadığı için salonu terk etti. Milli Eğitim Müdürü Emin Engin ise “Kuran’dan mı rahatsız oldular bilmiyorum” açıklamasını yaptı. Albay İrevül hakkında idari tahkikat başlatıldığı iddia edildi.

Avcılar’da imam hatip lisesindeki törende Atatürk’ün adı anılmayınca töreni terk eden albaya soruşturma

Emekli SAT Komandosu Ali Türkşen yaptığı açıklamayla Albay Önder İrevül’e sahip çıktı. Milli Eğitim Müdürü Emin Engin’in “Kuran’dan mı rahatsız oldular bilmiyorum” açıklamasına tepki gösteren Türkşen, “Nankörler” dedi.

Türkşen’in açıklamaları şu şekilde:

Değerli silah arkadaşım Avcılar Askerlik Şubesi Başkanı Albay Önder İrevül, Avcılar’da düzenlenen Çanakkale Zaferi anma etkinliğinde yapılan duada Atatürk’ün adı anılmadığı için salonu terk etmiş.

“Ahlaksızlar… Okumuş müdür olmuşlar ama insan olamamışlar”

Milli Eğitim Müdürü Emin Engin ise utanmadan, “Kuran’dan mı rahatsız oldular bilmiyorum” açıklamasını yapmış. Albay İrevül hakkında idari tahkikat başlatıldığı da iddia edilmiş. Videoyu internetten bulup izlerseniz seyircilerden biri de “Bu hareket hiç yakışmadı size” diyor.

He arkadaş size her bir halt yakışıyor. Atamızın adını ağzınıza almadan Çanakkale Zaferini telaffuz etmek normal, Cuma hutbesinde tek satır adını anmamak hakkınız, töreni terk etmek yakışmıyor ama. Nankör kere nankörler…

 

En çok okunan haberler

İslamcı sosyete yine şatafatıyla gündemde: Londra’dan gelen Tubiş’e hoş geldin partisi

Türkiye Büşra Nur Çalar'ın şatafatlı hayatına odaklanmışken, bir görüntü daha sosyal medyanın gündeminde. 'Londra'dan gelen Tubiş'e hoş geldin partisi...' AKP aday adayı olan Ahu Kalfa'nın partisi gündeme bomba gibi düştü.

“Çok şükür vergilerimizin bugün de nereye gittiğini gördük”

Sosyal medyada dolaşan mevlid gösterisi tartışma konusu oldu.

Cübbeli Ahmet, Ahmet Hakan’a lanet okudu: “Kimse ona karşı dava kazanamıyor”

Kamuoyunda Cübbeli Ahmet olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, Hürriyet gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan’a sert tepki gösterdi. Cübbeli, “Ahmet Hakan’ın arkası sağlam olduğu için yalan söylese de ona karşı kimse dava kazanamıyor” dedi.

Salih Güney isyan etti: Korkunç şeyler oluyor, hükümete yakın bir iş adamı…

"Duyduğumuza göre hükümete yakınlığıyla bilinen iş adamı Volkan B. köylülerin elinden 128 dönümlük araziyi satın almış. Çay bahçesi bile yapamaz."