Pazartesi / 13 Temmuz 2020

“Utanmadan ‘Kurandan mı rahatsız oldular’ demiş, nankörler”

Emekli Sat Komandosu Çanakkale töreninde Atatürk'ün adını anmayanlara tepki gösterdiği için hakkında idari tahkikat başlatılan Albay Önder İrevül'e sahip çıktı.

206,910BeğenenlerBeğen
8,634TakipçilerTakip Et

Halkweb Haber Merkezi

Avcılar’da düzenlenen Çanakkale Zaferi anma etkinliğinde, Askerlik Şubesi Başkanı Albay Önder İrevül, yapılan duada Atatürk’ün adı anılmadığı için salonu terk etti. Milli Eğitim Müdürü Emin Engin ise “Kuran’dan mı rahatsız oldular bilmiyorum” açıklamasını yaptı. Albay İrevül hakkında idari tahkikat başlatıldığı iddia edildi.

Avcılar’da imam hatip lisesindeki törende Atatürk’ün adı anılmayınca töreni terk eden albaya soruşturma

Emekli SAT Komandosu Ali Türkşen yaptığı açıklamayla Albay Önder İrevül’e sahip çıktı. Milli Eğitim Müdürü Emin Engin’in “Kuran’dan mı rahatsız oldular bilmiyorum” açıklamasına tepki gösteren Türkşen, “Nankörler” dedi.

Türkşen’in açıklamaları şu şekilde:

Değerli silah arkadaşım Avcılar Askerlik Şubesi Başkanı Albay Önder İrevül, Avcılar’da düzenlenen Çanakkale Zaferi anma etkinliğinde yapılan duada Atatürk’ün adı anılmadığı için salonu terk etmiş.

“Ahlaksızlar… Okumuş müdür olmuşlar ama insan olamamışlar”

Milli Eğitim Müdürü Emin Engin ise utanmadan, “Kuran’dan mı rahatsız oldular bilmiyorum” açıklamasını yapmış. Albay İrevül hakkında idari tahkikat başlatıldığı da iddia edilmiş. Videoyu internetten bulup izlerseniz seyircilerden biri de “Bu hareket hiç yakışmadı size” diyor.

He arkadaş size her bir halt yakışıyor. Atamızın adını ağzınıza almadan Çanakkale Zaferini telaffuz etmek normal, Cuma hutbesinde tek satır adını anmamak hakkınız, töreni terk etmek yakışmıyor ama. Nankör kere nankörler…

 

“En iyi CHP’li benim”

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Genel Sekreter atamasının ardından hakkında yapılan eleştirilere 'En iyi CHP'li benim' diye yanıt verdi.

Özgür Özel 15 Temmuz üzerinden CHP’yi hedef alan Erdoğan’a açtı ağzını yumdu gözünü!

AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "15 Temmuz'un en büyük destekçisi CHP'dir'' ifadelerinin ardından CHP'li Özgür Özel'den çok sert yanıt geldi. Özel, ''15 Temmuz'daki duruşumuz bellidir, nettir, ertesi gün bizi övenlerin bu cümleleri kurması utanmazlıktır, hadsizliktir!" dedi.

İBB, Heybeliada’daki yangına çok sayıda araç ve helikopterle müdahale etti!

İBB, ekipleri Heybeliada’da çıkan orman yangınına 3 helikopter ve çok sayıda araçla müdahale etti.

Ağızlarındaki bakla yobaz televizyonunda çıktı: “Hilafet geri gelmeli, Merkezi de Ayasofya olabilir”

Akit TV'de 'Pazar Manşeti' programında Ayasofya'nın yeniden ibadete açılması konuşulduğu sırada konu hilafete geldi. Programın sunucusu Fatin Dağıstanlı, konuğu Musa Biçkioğlu'na "Bunun arkasından bir de hilafetin gelmesi gerekmez mi?" diye sordu.

İBB’nin 565 milyon TL’lik metro kredisine skandal asfalt haczi!

İBB'nin metro projesi için yurt dışından bulduğu ve haczi kabil olmayan krediye, önceki dönemin asfalt şirketi olan Met-Gün İnşaat tarafından haksız şekilde 565 milyon TL'lik haciz uygulandı. Metro parası, eski dönemin asfalt borcuna ödendi.
206,910BeğenenlerBeğen
8,634TakipçilerTakip Et