Çarşamba / 28 Ekim 2020

Urfa Birecik Ticaret Odasını karıştıran Erdoğan mektubu

205,013BeğenenlerBeğen
8,576TakipçilerTakip Et

Urfa Birecik Ticaret Odası Başkanı ve iş adamı Sadettin Bilgin’in  Recep Tayyip Erdoğan’a gönderdiği şikayet mektubu ortaya çıktı.

Urfa Birecik Ticaret Odası Başkanı Sadettin Bilgin’in eski rakip yönetimi Erdoğana şikayet ettiği mektup Ticaret Odası’nda tepki topladı.

2018 yılında seçimleri kazanan Sadettin bilgin HDP’li eski yönetimi usülsüz harcamalar yaparak Ticaret ve Sanayi odasını borçlandırdığını iddia etti. Ticaret Odası’nın bilgilerini dışarı sızdırmakla suçladığı Hüseyin Kuş’un görevden alınmasını veya başka bir yere tayin edilmesini istediğini yazdığı mektupta dava açtıklarını ve sonuç alamadıklarını bu sebeple Erdoğan’a bu mektubu yazdığını dile getirdi.

Ticaret Odası’nın içinde yaşanan bu gelişmelere siyasilerin karıştırılmasından rahatsızlık duyan Ticaret Odası üyeleri bu mektuba tepki gösterdi.

ERDOĞAN’DAN DAVAYA MÜDAHALE ETMESİNİ Mİ İSTEDİ ?

Sadettin Bilgin’in Erdoğana yazdığı mektubu ”Şanlıurfa Bölge İdari mahkemesine dava açtık sonuçları bekliyoruz” cümlesiyle bitirmesi Erdoğan’dan davaya müdahale etmesini mi istedi sorusunu akıllara getirdi.

 

 

Urfa Birecik Ticaret Odası Başkanı’nın Tayyip Erdoğan’a gönderdiği şikayet mektubu…

 

 

HALKWEB ÖZEL HABER

ECE ERGİYEN

Son Haberler

Delilleri yok edilen bir cinayetin anatomisi

Çağdaş Gökbel yazdı...

“Türkiye’de ‘şiddet ortamı’ yok, faşizm var”

Çağdaş Hukukçular Derneği Genel Başkanı Selçuk Kozağaçlı ile birlikte Türkiye’nin siyasi geleceğini ve Berkin Elvan soruşturmasından, Tahir Elçi cinayetine adaletin nasıl doğru bir biçimde işleyebileceğini konuştuk.

Kılıçdaroğlu: Anaların göz yaşları arasında ayrım yapılmaz

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu partisin grup toplantısında yaptığı konuşmada, son yayınlanan KHK ile 15 Temmuz Şehitlerinin yakınlarına askerlik muafiyeti getirilmesine sert tepki gösterdi. Kılıçdaroğlu,...

İşte AKP’nin tecavüzcülere af ısrarının sebebi: AKP’li vekilin kardeşi mi?

Tecavüzcülere af getiren tasarının altından AKP'li siyasetçinin kardeşi çıktı. Sözcü yazarı Saygı Öztürk, tecavücünün mağdurla evlenmesi durumunda cezayı ortadan kaldıran tasarı ile ilgili bir yazı...

AKP, tecavüzcülere af getiren tasarıyı geri çekti

Başbakan Binali Yıldırım, tecavüzcülere af getiren önergeyi tepkiler üzerine komisyona aldıklarını açıkladı. Önergeyi içeren torba tasarı Adalet Bakanı'nın imzasıyla komisyona çekildi. Başbakan Binali Yıldırım Atatürk...

Gündem

Komünist belediye işçilere ne kadar zam yaptı?

Tunceli Belediyesi ile Genel-İş Sendikası arasında toplu iş sözleşmesi imzalandı. 161 işçiyi kapsayan sözleşmede yevmiyelere yapılan ortalama zam yüzde 30,19 oldu.

Vatandaşları ücretsiz araç muayenesi vaadiyle kandırdılar. Yıllık 2 milyon liralık vurgun ortaya çıktı

Ankara merkezli gerçekleşen operasyonda vatandaşları ücretsiz araç muayenesi vaadiyle dolandıran çete çökertildi. Söz konusu çetenin yıllık 2 milyon liralık vurgun yaptığı ortaya çıkarken, operasyonda 24 kişi gözaltına alındı.

Nagehan Alçı’dan Erdoğan’ın Fransa’ya boykot çağrısına ilginç yorum

Habertürk ekranlarında yayınlanan Kübra Par'ın sunduğu Açık ve Net'te yorumcu olarak konuşan Nagehan Alçı, AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'Fransız mallarını boykot edin' çağrısı ile ilgili ilginç bir açıklama yaptı.

Akşener’den Erdoğan’a ‘keyif çayı’ tepkisi

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İYİ Parti Grup Toplantısı'nda konuştu.

Selvi: Abdullah Gül o mektubu açıklamalı!

Hürriyet yazarı Abdulkadir Selvi, İyi parti İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ'ın İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu hakkında bulunduğu FETÖ imasında işaret ettiği eski MİT mensubu Enver Altaylı'nın Fethullah Gülen'e yazdığı bir mektubu köşesine taşıdı.