Ünlü Radyocu bu kez böyle seslendi: Ekonomi kan ağlıyor canım Türkiyem!

Ünlü Radyocu Cem Ceminay, ekonominin kötü gidişatına dikkat çekti.

207,719BeğenenlerBeğen
7,866TakipçilerTakip Et

Türkiye ekonomisi küresel finansal krizden bu yana dar bir büyüme patikasına hapsoldu. Tasarruf/yatırım açığı nedeniyle dış borçlanmayla büyüyen ekonomi, küçüldüğü dönemlerde dahi cari açık verir hale geldi. Türkiye ekonomisinin yapısındaki bu sürdürülemez durum karşısında 2011’den bu yana hükümet çeşitli yollar denedi. 2017’de de ekonomi verileri bekleneni yansıtmıyor.

Ünlü Radyocu Cem Ceminay, ekonominin kötü gidişatına dikkat çekerek Twitter’da “Ekonomi kan ağlıyor kimsede para yok piyasa durgun bile değil tamamen durmuş ve Borsa İstanbul rekor kırıyor işte size canım Türkiyem” diye yazdı.

İŞTE O MESAJ…

loading...

Meclis’teki tek sosyalist partinin başkanı net konuştu, AKP’nin sonunu açıkladı!

'Atakan Sönmez'le Satır Arası' programına konuk olan Türkiye İşçi Partisi (TİP) Genel Başkanı Erkan Baş, artan polis şiddetinden, erken seçim tartışmalarına, ittifak söylentilerinden yeni partilere kadar pek çok konuda önemli açıklamalarda bulundu.

Erken seçimin kokusunu alan Kılıçdaroğlu: Bize tezgah kuracaklar

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin odağında bulunduğu tartışmalarla ilgili olarak "Seçim gelecek, gelsin. Biz kazanacağız. Tezgahlar kuracaklar çünkü ayakta duramıyorlar, gidecekler" dedi.

Selam vermeyi bilmeyen Hulusi Akar açıklasın… Peki 29 sakıncalı albay darbe girişimi öncesinde neden terfi ettirildi?

Gazeteci Saygı Öztürk katıldığı programda 15 Temmuz darbe girişimi öncesi sakıncalı personellerin nasıl terfi ettirildiğini belgelerle anlattı.

İşte Youtube’ta fırtına estiren Ali Babacan’ın partisinin oy oranı

Avrasya Araştırma'nın yaptığı ankette Ali Babacan ve Ahmet Davutoğlu'nun kurdukları partilerin oy oranları dikkat çekti.

Bu hafta sonu sokağa çıkma yasağı uygulanacak mı? İbrahim Kalın’dan açıklama

Gazeteci Candaş Tolga Işık, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın'a hafta sonu sokağa çıkma yasağı ile ilgili belirsizliği sordu.
207,719BeğenenlerBeğen
7,866TakipçilerTakip Et