Perşembe / 16 Temmuz 2020

Ünlü Oyuncu’dan AKP’ye sert sözler: Sebep olanlar tepetaklak olsun

Ünlü Oyuncu Sevinç Erbulak, okul saatleri üzerinden AKP’nin politikalarına sert sözlerle tepki gösterdi.

206,858BeğenenlerBeğen
8,627TakipçilerTakip Et

Binlerce öğrenci ve veli okulların başlamasıyla sabahçıların ve öğrencilerin okula gitme saatini yeninden eleştirmeye başladı. Yaz saati uygulamasıyla birlikte sabahları karanlık olması sebebiyle veliler ve öğrenciler tepkili.

AKP’nin eğitim politikaları ve Milli Eğitim Bakanlığı’nın halen çözüm bulamaması ünlü Oyuncu Sevinç Erbulak’ı kızdırdı.

Ünlü Oyuncu Sevinç Erbulak “Karanlıkta yol da yapsınlar da okula vardıklarında aydınlansın hava, ders başladığında. Daha değil. Sebep olanlar tepetaklak olsun!” mesajını paylaştı.

İŞTE O MESAJ…

Yolsuzluklar bir bir ortaya çıktı, AKP’li meclis üyeleri Mansur Yavaş’ın üzerine yürüdü

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, önceki dönemde bir firmanın piyasadan 1.5 TL’ye aldığı fidanları ASKİ’ye 15 TL’ye sattığını, bunların da çoğunun dikilmediğini belgeleriyle açıkladı. Bunun üzerine AKP'li Meclis üyeleri Yavaş'ın üzerine yürüdü.

Erdoğan’dan Şehit Yakınları ve Gaziler Dayanışma Vakfı açıklaması: Kulak asmayın

AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” kapsamında Saray'daki Sergi Salonu'nda düzenlenen yemekte şehit aileleri ile bir araya geldi.

İmamoğlu Ayasofya’yı yanıtladı: Doğrular yapılır, kimsenin endişesi olmasın

İmamoğlu, İBB Meclisi'nde sunulan Ayasofya'nın imar planlarına 'Ayasofya cami ve külliyesi' olarak işlenmesi teklifini değerlendirdi. İmamoğlu, "Doğrular yapılır. Hiç kimsenin endişesi olmasın" dedi.

Haber Global’de ikinci Muharrem İnce vakası! Sunucu isyan etti…

Haber Global'de geçtiğimiz günlerde Muharrem İnce'nin canlı yayını terk etmesinin ardından CHP Parti Meclisi (PM) Üyesi Erdal Aksünger de program konuklarından Avukat Ertuğrul Akar'ın CHP'yi hedef alan sözleri sonrası programı terk etti.

Feyzioğlu: İtiraf ediyorum, ben bu suçu işledim

Feyzioğlu, "Ben Meclis ile bunları konuşmaya çalıştığım için suçlu ilan ediliyorsam itiraf ediyorum, ben bu suçu işledim. Ben Cumhurbaşkanımız'a sorunumuzu anlatmaya çalıştığım için suçluyum. Meclise derdimizi anlatmaya çalıştığım için suçluyum." dedi.
206,858BeğenenlerBeğen
8,627TakipçilerTakip Et