Çarşamba / 23 Eylül 2020

Ünlü oyuncu İlyas Salman Hülya Koçyiğit’e cevap verdi

Ünlü oyuncu İlyas Salman twitter hesabından Hülya Koçyiğit'e cevap verdi.

205,691BeğenenlerBeğen
8,585TakipçilerTakip Et

İlyas Salman, Adalet Yürüyüşü ile ilgili olarak “Özellikle kendi canlarını yakan bir vakanın üzerine yürümeleri beni heyecanlandırmıyor, İnsan hakları noktasında yıllarca eksikliklerimiz vardı ve ne mutlu ki AKP hükümeti bu konuda önemli adımlar attı. İfade özgürlüğü diye bir şeyle tanıştık. İnsanlar fikirlerini söylemekten daha çok korkardı” ifadelerini kullanan Hülya Koçyiğit’e cevap verdi.

İşte Salman’ın o mesajı:

En çok okunanlar

Gündem

CHP’den kahvehane açıklaması

CHP PM Üyesi Deniz Demir, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun kahvehanelerle ilgili yaptığı açıklamalara açıklık getirdi.

Demirtaş’tan tepkilere yanıt: Bülbül’ün de Börü’nün de acısını bilirim

Edirne Cezaevi’nde tutuklu bulunan eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, gazeteci Ruşen Çakır’ın soruları üzerinden Medyascope’a verdiği röportaja gelen tepkiler üzerine bir değerlendirme yazısı kaleme aldı. Demirtaş, “Bana Aybüke Öğretmen’in evine git, şehitlerin evine git diyerek kuru hamaset yapanlara şunu söylemek isterim; elbette giderim kardeşim, hepsinin evine giderim. Çünkü ben, ayırım gözetmeksizin, her acıyı yüreğimde hissediyorum” dedi.

Yavuz Bingöl yandaşlık kötü bir şey değil mi sorusuna böyle yanıt verdi

TV100'de yayınlanan Nokta programına konuk olan Yavuz Bingöl, yandaş eleştirilerine yanıt verdi. Bingöl, yandaşlığın kötü bir şey olmadığını belirtti.

Rasim Ozan Kütahyalı’dan Rıdvan Dilmen’in FETÖ çıkışına tepki: FETÖ düzenini biz göçerttik

Futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen'in NTV canlı yayınında yaptığı açıklamalara, Turkuvaz Medya Grubu'nun ardından Güneş gazetesi yazarı Rasim Ozan Kütahyalı'dan da yanıt geldi.

Cübbeli Ahmet’ten bir açıklama daha

Cübbeli Ahmet olarak tanınan Ahmet Mahmut Ünlü, "Ben cemaatler ve tarikatlar silahlanıyor demedim. Selefi dernekler silahlanıyor dedim." açıklamasında bulunurken Terörle Mücadele birimine ifade vereceğini belirtti.