Ümit Özdağ: HDP ile AKP Mansur Yavaş düşmanlığında birleşti

208,673BeğenenlerBeğen
7,632TakipçilerTakip Et

İYİ Parti Genel Başkanı Ümit Özdağ, AKP ile HDP’lilerin Mansur Yavaş hakkındaki açıklamalarına AKP ve HDP, Mansur Yavaş düşmanlığında birleşti” şeklinde tepki gösterdi.

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Ümit Özdağ, “AKP ve HDP, Mansur Yavaş düşmanlığında birleşti” açıklamasını yaptı.CHP ve İYİ Parti’nin Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Mansur Yavaş hakkında, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ardından, HDP’li Hasip Kaplan açıklamalar yapmıştı.

Konu hakkında, kendisine ait sosyal paylaşım sitesinden tepki gösteren İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ümit Özdağ, HDP ve AKP’nin Mansur Yavaş noktasında birleştiğini ifade etti. Özdağ, “AKP ve HDP, Mansur Yavaş düşmanlığında birleşti. Andımızı birlikte reddettiler. Oslo’da, İmrali’da, Dolmabahçe’de birlikte çalıştılar. Şimdi birlikte Mansur’a karşı savaşıyorlar.” ifadelerini kullandı.

Davutoğlu’ndan ‘gizli af’ eleştirisi: Rüşvet alan çıkacak, gazeteci yatacak! Bunu kamu vicdanı kabul eder mi?

Ahmet Davutoğlu, "İlke yok, gizli af var. Devlete karşı suçlarda değil, rüşvet, çete, yolsuzluk suçları için tahliye var. Bu yasada zimmet, gasp, rüşvet, irtikap affediliyor" ifadelerini kullandı.

CHP’li Turan Aydoğan “majestelerinin yargısı” deyip Sedat Peker’in firarını hatırlatınca AKP’liler kudurdu

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Milletvekili Turan Aydoğan Meclis kürsüsünde infaz paketine yönelik eleştiriler dile getirince AKP sıralarından tepkiler yükseldi. Yargı'daki hukuksuzlukları vurgulamak için "majestelerinin yargısı" ifadesini kullanan Aydoğan'a AKP'liler müdahale etmeye çalıştı. 

Koronavirüsten hayatını kaybedenlerin sayısı 908’e çıktı

Türkiye’deki koronavirüs verilerine ilişkin son sayılar açıklandı.

Yine göz boyuyorlar

Tacettin Çolak yazdı...
208,673BeğenenlerBeğen
7,632TakipçilerTakip Et