Cumartesi / 8 Ağustos 2020

Ulusal Kanal’da deprem: İki programcı böyle birbirine girdi

Ulusal Kanal programcıları Adnan Bulut ve Sabahattin Önkibar, CHP Milletvekili Tuncay Özkan yazısı nedeniyle sert sözler sarf etti.

206,477BeğenenlerBeğen
8,608TakipçilerTakip Et

Aydınlık Gazetesi yazarı Sabahattin Önkibar, “Önce ‘İmamlar ve Haramiler Medyası’ isimli kitabımda. Akabinde Ulusal Kanal’daki programımda. Ayrıntılarıyla yazdım ve de anlattım. Dedim ki Tuncay Özkan bir dönem sahibi olduğu Kanaltürk’ü PKK parası ile kurdu. Belgeler sundum. Tuncay cevap veremeyince beni susturmak için mahkeme koştu. Önce ceza davası için İzmir’de savcılığa şikayette bulundu. Akabinde Ankara’da tazminat davası açtı” diye yazdı.

Ulusal Kanal programcısı Sabahattin Önkibar’ın CHP Milletvekili Tuncay Özkan’ı hedef almasının ardından bir başka Ulusal Kanal programcısı ve CHP’li Özkan’ın yakın dostu Adnan Bulut yanıt verdi.

Adnan Bulut, Ulusal Kanal’ı da uyararak  Twitter’da “Kumarbaz meczup Önkibar yaşam yolculuğunda sata sata yürüyor. Ayrıldığı her kuruma sövüyor. Dün satan yarın da satacak. İzleyip göreceğiz” diye yazdı.

İŞTE O MESAJ…

Muharrem İnce açık açık konuştu: Yüzde 31 ile bıraktım, harekete geçiyorum

Cumhuriyet Halk Partisi'nden ayrılıp yeni parti kuracağı iddia edilen Muharrem İnce, suskunluğunu bozdu ve çarpıcı açıklamalarda bulundu

CHP’nin İnce’ye vereceği ‘yeni parti’ cevabı hazır

Muharrem İnce ve ekibinin ‘CHP 24 Haziran 2018’deki Cumhurbaşkanlığı seçiminde 60 bin sandığa gözlemci koymadı’ iddiasıyla yönetimi eleştireceği kulislerde dolaşıyor.

Deniz Baykal’dan Muharrem İnce ve CHP’lilere çağrı

Deniz Baykal, Muharrem İnce'nin CHP'den ayrılmaması için genel başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nu ziyaret edeceğini açıkladı.

Deniz Zeyrek’ten CHP’ye uyarı: İnce ve Kılıçdaroğlu bu istatistiklere bakmalı

Yargıtay Başsavcılığı'nın siyasi partilerle ilgili rakamlarını inceleyen Sözcü yazarı Deniz Zeyrek, ortaya çıkan tabloya hem Kılıçdaroğlu'nun hem de İnce'nin dikkat etmesi gerektiğini yazdı.

Muharrem İnce’den flaş yeni parti açıklaması

CHP'den ayrılacağı ve yeni parti kuracağı ileri sürülen Muharrem İnce çarpıcı bir açıklama yaptı
206,477BeğenenlerBeğen
8,608TakipçilerTakip Et