Ulusal Kanal’da deprem: İki programcı böyle birbirine girdi

Ulusal Kanal programcıları Adnan Bulut ve Sabahattin Önkibar, CHP Milletvekili Tuncay Özkan yazısı nedeniyle sert sözler sarf etti.

208,674BeğenenlerBeğen
7,631TakipçilerTakip Et

Aydınlık Gazetesi yazarı Sabahattin Önkibar, “Önce ‘İmamlar ve Haramiler Medyası’ isimli kitabımda. Akabinde Ulusal Kanal’daki programımda. Ayrıntılarıyla yazdım ve de anlattım. Dedim ki Tuncay Özkan bir dönem sahibi olduğu Kanaltürk’ü PKK parası ile kurdu. Belgeler sundum. Tuncay cevap veremeyince beni susturmak için mahkeme koştu. Önce ceza davası için İzmir’de savcılığa şikayette bulundu. Akabinde Ankara’da tazminat davası açtı” diye yazdı.

Ulusal Kanal programcısı Sabahattin Önkibar’ın CHP Milletvekili Tuncay Özkan’ı hedef almasının ardından bir başka Ulusal Kanal programcısı ve CHP’li Özkan’ın yakın dostu Adnan Bulut yanıt verdi.

Adnan Bulut, Ulusal Kanal’ı da uyararak  Twitter’da “Kumarbaz meczup Önkibar yaşam yolculuğunda sata sata yürüyor. Ayrıldığı her kuruma sövüyor. Dün satan yarın da satacak. İzleyip göreceğiz” diye yazdı.

İŞTE O MESAJ…

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Salgına nispeten daha hazırlıklı yakalandık

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türk Dili Konuşan Ülkeler İşbirliği Konseyi'nin koronavirüs salgını konulu olağanüstü video konferans zirvesinde konuştu. Erdoğan, "Görünmez düşmana karşı zor bir savaş yürütüyoruz. " dedi.

“Zırnık yok” dediği için gözaltına alınan Gülseven: Başımıza cühela takımı musallat olmuş, kurtulmadan gün yüzü yok!

Independent Türkçe yazarı Hakan Gülseven, Türkiye’nin koronavirüsle mücadelesini, ceza infaz kanununda yapılması beklenen düzenlemeyi ve gözaltına alınma sürecini gazeteci Çağdaş Gökbel’e değerlendirdi.

Davutoğlu’ndan ‘gizli af’ eleştirisi: Rüşvet alan çıkacak, gazeteci yatacak! Bunu kamu vicdanı kabul eder mi?

Ahmet Davutoğlu, "İlke yok, gizli af var. Devlete karşı suçlarda değil, rüşvet, çete, yolsuzluk suçları için tahliye var. Bu yasada zimmet, gasp, rüşvet, irtikap affediliyor" ifadelerini kullandı.

CHP’li Turan Aydoğan “majestelerinin yargısı” deyip Sedat Peker’in firarını hatırlatınca AKP’liler kudurdu

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Milletvekili Turan Aydoğan Meclis kürsüsünde infaz paketine yönelik eleştiriler dile getirince AKP sıralarından tepkiler yükseldi. Yargı'daki hukuksuzlukları vurgulamak için "majestelerinin yargısı" ifadesini kullanan Aydoğan'a AKP'liler müdahale etmeye çalıştı. 
208,674BeğenenlerBeğen
7,631TakipçilerTakip Et