Ulaş Tuna Astepe, Cihangir’de arabanın üzerine çıktı ve…

Sen Anlat Karadeniz'in yıldızı Ulaş Tuna Astepe, Cihangir'de bir otomobilin üzerinde görüntülendi. Sosyal medyaya düşen fotoğrafları Instagram'ı karıştırdı.

Osman Sınav imzalı ‘Sen Anlat Karadeniz’ dizisiyle yıldızı parlayan Ulaş Tuna Astepe önceki gün Cihangir’deydi. Bir mekanda arkadaşlarıyla eğlenen oyuncunun sosyal medyaya düşen bir karesi ise olay oldu. Cihangir sokaklarından bir otomobilin üzerine çıkan Ulaş Tuna Astepe’nin o fotoğrafları Instagram’ı karıştırdı.

Oyuncunun neden araçların üzerine çıktığı merak konusu olurken sosyal medyada da tartışılmaya başlandı. Fotoğrafları Astepe’nin bir arkadaşının Instagram’dan paylaştığı, fakat gelen yorumlar üzerine sayfasından kaldırdığı öğrenildi.

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Ekrem İmamoğlu’nun 21 yıl önce depremzedelerin yardımına koştuğu görüntüler ortaya çıktı

Ekrem İmamoğlu'nun 1999 yılında meydana gelen Marmara Depremi'nde yardım faaliyetlerine katıldığı görüntüler ortaya çıktı.

Jeoloji profesörü yandaşın maliyet sorusuna cevap verince stüdyo buz kesti

Habertürk'te depremlerle ilgili uyarılarda bulunan Jeoloji Profesörü Prof. Dr. Cem Yaltırak'ın, "Bu projelerin maliyeti ne kadar?" şeklinde yöneltilen soruya verdiği cevap stüdyoda sessizliğe neden oldu.

Depremzede çocuk Süleyman Soylu’ya böyle tokat attı

Elazığ'da 31 yurttaşın hayatını kaybettiği depremin ardından İçişleri Bakanı Süleyman Soylu bölgede depremzedeleri ziyaret etti. 

Yılmaz Özdil yandaşa peşkeş çekip milleten 10 TL bağış isteyen Kızılay’ı es geçmedi

Yılmaz Özdil, Elazığ depreminde yıkılan ilçeler arasında yer alan Sivrice'yi köşesine taşıdı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Elazığ’da: ‘Sizden ricam; olumsuz propagandalara kulak asmayın’

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, incelemelerde bulunmak üzere İstanbul'dan Elazığ'a geldi.
209,914BeğenenlerBeğen
4,679TakipçilerTakip Et