Cuma / 7 Ağustos 2020

Uğur Mumcu’nun ağabeyinden Bahçeli açıklaması: En son konuşacak kişi!

Suikasta kurban giden Gazeteci Uğur Mumcu’nun ağabeyi Ceyhan Mumcu, Bahçeli-Perinçek kavgasına ilişkin açıklamada bulundu.

206,498BeğenenlerBeğen
8,608TakipçilerTakip Et

MHP lideri Devlet Bahçeli, “Eğer Doğu Perinçek’le Recep Tayyip Erdoğan arasında bir tercih hakkımız olursa kesinlikle Erdoğan’ı tercih ederiz” demişti. Bahçeli’nin “Eli kanlı Aydınlıkçılar” ifadesi de dikkat çekmişti. Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek de bu sözlere “Erdoğanlar diyenler Perinçek demiş olurlar” ifadeleriyle yanıt vermişti.

Bu kavgaya giren Ceyhan Mumcu, “Eski defterleri açmak doğru değil; ama açılırsa ‘kudurma’ ve ‘pusu’ konusunda en son konuşacak kişi MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli olur” açıklamasında bulundu.

Balbay’dan CHP’ye İnce tepkisi: Hele konuşsun, ağzının payını veririz

Düne kadar, “Ben bu partiye 15 yaşında girdim. Her kademesinde görev yaptım” diyen İnce neden bu noktaya geldi?

Cemal Enginyurt’tan tarihi Meral Akşener itirafı!

MHP’den ihraç edilen Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, MHP’de Meral Akşener’in kazandığı kongreyi kendisinin iptal ettirdiğini söyleyerek, hem Devlet Bahçeli’yi, hem de Semih Yalçın’ı topa tuttu.

Reuters, Ankara’daki Covid-19 belgesine ulaştı: Her gün 1000 yeni vaka

Uluslararası haber ajansı Reuters, bu hafta günlük vaka sayısının 1000'in üzerine çıktığı Türkiye'de hastanelere bazı talepler gittiğini ve "Covid-19 yüzünden yoğum bakım ünitesindeki yatakları boşaltın" ifadesinin yer aldığını yazdı.

Cindoruk: AKP’nin 18 yılı tartışmaya açılmalı

"Milli irade, devlet yönetme yetkisi ve görevi verir. AKP, bu yetkiyi, milleti yönetme ve yönlendirme, devlet rejimini değiştirme biçiminde kullandı."

Muharrem İnce’nin Ankara’da ofis açacağı iddiası

Kendi partisini kuracağı iddia edilen Muharrem İnce'nin Ankara'da ofis açtığı iddia edildi.
206,498BeğenenlerBeğen
8,608TakipçilerTakip Et