Cuma / 7 Ağustos 2020

Uğur Dündar’a canlı yayın tehdidi

Binali Yıldırım’ın, Ekrem İmamoğlu ile yapılması planlanan canlı yayını yönetmesini istediği Uğur Dündar, teklifi kabul etmemesi için tehdit edenlerin olduğunu söyledi.

206,497BeğenenlerBeğen
8,608TakipçilerTakip Et

AKP’nin İBB adayı Binali Yıldırım’ın CHP adayı Ekrem İmamoğlu ile planlanan canlı yayın programını yönetmesini istediği Uğur Dündar, sosyal medya hesabından “Moderatörlüğü kabul etmemem öneriliyor, hatta tehdit eden bile çıkıyor!” diye yazdı.

Dündar mesajında “Dünden beri öyle şeyler yazılıyor ki! Komplolar,tuzaklar, tezgâhlar, kumpaslardan söz ediliyor. Moderatörlüğü kabul etmemem öneriliyor,hatta tehdit eden bile çıkıyor! Bunları yazıp çizenler sanırım benim Türkiye’nin en kıdemli TV’cisi olduğumu, 50 yıldır bu işi yaptığımı unutuyor!” ifadesine yer verdi.

Yıldırım’ın önerisine olumsuz yaklaşan muhaliflerin Uğur Dündar’la ilgili bir zaaf tespiti, kıdemli gazetecinin kendisini övmeyi çok seviyor olmasıydı.

Dündar, Yıldırım’ın önerisine teşekkür ettiğini duyurmuştu.

Balbay’dan CHP’ye İnce tepkisi: Hele konuşsun, ağzının payını veririz

Düne kadar, “Ben bu partiye 15 yaşında girdim. Her kademesinde görev yaptım” diyen İnce neden bu noktaya geldi?

Cemal Enginyurt’tan tarihi Meral Akşener itirafı!

MHP’den ihraç edilen Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, MHP’de Meral Akşener’in kazandığı kongreyi kendisinin iptal ettirdiğini söyleyerek, hem Devlet Bahçeli’yi, hem de Semih Yalçın’ı topa tuttu.

Reuters, Ankara’daki Covid-19 belgesine ulaştı: Her gün 1000 yeni vaka

Uluslararası haber ajansı Reuters, bu hafta günlük vaka sayısının 1000'in üzerine çıktığı Türkiye'de hastanelere bazı talepler gittiğini ve "Covid-19 yüzünden yoğum bakım ünitesindeki yatakları boşaltın" ifadesinin yer aldığını yazdı.

Cindoruk: AKP’nin 18 yılı tartışmaya açılmalı

"Milli irade, devlet yönetme yetkisi ve görevi verir. AKP, bu yetkiyi, milleti yönetme ve yönlendirme, devlet rejimini değiştirme biçiminde kullandı."

Muharrem İnce’nin Ankara’da ofis açacağı iddiası

Kendi partisini kuracağı iddia edilen Muharrem İnce'nin Ankara'da ofis açtığı iddia edildi.
206,497BeğenenlerBeğen
8,608TakipçilerTakip Et