Çarşamba / 8 Temmuz 2020

Üçüncü Havalimanı’na ulaşmak daha da pahalandı

İstanbul'da taksilere gelen yüzde 25 oranındaki zammın ardından İstanbul Havalimanı'na taksiyle ulaşmanın maliyeti de yükselmiş oldu.

206,984BeğenenlerBeğen
7,857TakipçilerTakip Et

İstanbul’da taksilere gelen yüzde 25 oranındaki zammın ardından İstanbul Havalimanı’na taksiyle ulaşmanın maliyeti de yükselmiş oldu.

Taksilere yapılan yüzde 25’lik zammın ardından Üçüncü Havalimanı’na ulaşıma da önemli bir zam gelmiş olacak.

İstanbul’da taksilere gelen yüzde 25’lik zammın ardından İstanbul Havalimanı’na taksiyle ulaşmanın da maliyeti arttı.

Havalimanından Avcılar’a gitmek taksimetre ücreti olarak 130 TL tutuyordu bu ücret yeni gelen zamla birlikte 167 TL’ye çıktı.

Ankara ve İstanbul’da okul servis ücretlerine yüzde 13 zam geldi. Ardından İstanbul’da taksi, minibüs ve arabalı vapur ücretleri arttı. Akaryakıt da 16 kuruş zamlandı.

Sözcü gazetesinde yer alan habere göre, yeni fiyat tarifesiyle birlikte eskiden 130 TL’ye gidilen Avcılar-İstanbul Havalimanı için artık 167 TL ödenecek.

Kadıköy’den 168 TL’ye alana gidip gelinebiliyordu. Şimdi bu ücret 210 TL’ye çıktı.

Aynı şekilde daha önce Üsküdar’dan 145 TL olan gidiş ücreti şimdi 181 TL’ye çıkacak.

112 TL’ye gidilen Sarıyer 140 TL’ye ve 147 TL’ye gidilen Bakırköy ise 183 TL olacak. Bu rakamlara otoyol ücretleri ise dahil değil.

Şentop yeniden Meclis Başkanı seçildi

Üçüncü turun sonunda 328 oy alan Mustafa Şentop, yeniden TBMM Başkanı oldu.

Bakan Varank’ın ‘İstanbul’da su kuyruğu’ diye paylaştığı fotoğraf 2016 yılına ait çıktı

CHP'li Yıldırım Kaya, İstanbul'un Şile ilçesinde çekilen 'su kuyruğu' fotoğrafına tepki gösterdi. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'a seslenen Kaya, söz konusu fotoğrafın 2016 yılına ait olduğunu belirterek "Film sizin dönemde çekilmiş" dedi.

Ensar Vakfı’na ‘Değerler Eğitimi Faaliyetleri Protokolü’ şoku! Dava sonuçlandı…

Antalya 4’üncü İdare Mahkemesi, Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Ensar Vakfı Antalya Şube Başkanlığı arasında imzalanan 'Değerler Eğitimi Faaliyetleri Protokolü’nün hukuka aykırı olduğuna karar verdi.

Kılıçdaroğlu’ndan ‘Egemen Bağış’ salvosu: Bu sahtekar, rüşvetçi adam…

Kılıçdaroğlu, TBMM'nin Yılmaz Özdil hakkında suç duyurusunda bulunmasına ve “Her Cuma bir ayet sallıyorum, bakara makara” diyerek Kuran ayetleri ile dalga geçen Egemen Bağış'ın son paylaşımına tepki gösterdi.

Musavvat Dervişoğlu’yla Resul Tosun birbirine girdi: Yav sen ne kadar boş bir adamsın be

Habertürk TV’de Didem Arslan Yılmaz’ın sunduğu Türkiye’nin Nabzı programında tartışma çıktı... Habertürk'te Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu Türkiye'nin Nabzı programında AKP'nin çoklu baro teklifi tartışıldı.
206,984BeğenenlerBeğen
7,857TakipçilerTakip Et