Üçüncü Havalimanı’na ulaşmak daha da pahalandı

İstanbul'da taksilere gelen yüzde 25 oranındaki zammın ardından İstanbul Havalimanı'na taksiyle ulaşmanın maliyeti de yükselmiş oldu.

İstanbul’da taksilere gelen yüzde 25 oranındaki zammın ardından İstanbul Havalimanı’na taksiyle ulaşmanın maliyeti de yükselmiş oldu.

Taksilere yapılan yüzde 25’lik zammın ardından Üçüncü Havalimanı’na ulaşıma da önemli bir zam gelmiş olacak.

İstanbul’da taksilere gelen yüzde 25’lik zammın ardından İstanbul Havalimanı’na taksiyle ulaşmanın da maliyeti arttı.

Havalimanından Avcılar’a gitmek taksimetre ücreti olarak 130 TL tutuyordu bu ücret yeni gelen zamla birlikte 167 TL’ye çıktı.

Ankara ve İstanbul’da okul servis ücretlerine yüzde 13 zam geldi. Ardından İstanbul’da taksi, minibüs ve arabalı vapur ücretleri arttı. Akaryakıt da 16 kuruş zamlandı.

Sözcü gazetesinde yer alan habere göre, yeni fiyat tarifesiyle birlikte eskiden 130 TL’ye gidilen Avcılar-İstanbul Havalimanı için artık 167 TL ödenecek.

Kadıköy’den 168 TL’ye alana gidip gelinebiliyordu. Şimdi bu ücret 210 TL’ye çıktı.

Aynı şekilde daha önce Üsküdar’dan 145 TL olan gidiş ücreti şimdi 181 TL’ye çıkacak.

112 TL’ye gidilen Sarıyer 140 TL’ye ve 147 TL’ye gidilen Bakırköy ise 183 TL olacak. Bu rakamlara otoyol ücretleri ise dahil değil.

Sağlık Bakanı Koca: İran’dan gelen 132 kişinin testleri negatif çıktı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, İran’dan gelen 132 kişinin testleri negatif çıktı.

Yandaş kalem Erdoğan’dan muhalif haberlere ceza kesmesini istedi!

AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bakü dönüşü uçaktaki gazetecilerin sorularını yanıtladı. Bir gazeteci, “Türkiye’de özellikle muhalefet kaynaklı en az günde birkaç yalan haber üretiliyor. Bununla mücadelede herhangi bir yasal düzenleme yoluna gidilmesini önerir misiniz?” sorusuyla, Erdoğan’ın muhalif medyanın haberlerine ceza vermesini istedi.

Ve Mansur Yavaş düğmeye bastı… Gökçek’in parsel parsel dosyası savcının önünde

Ankara Büyükşehir Belediyesi, eski Başkan Melih Gökçek hakkında görevi kötüye kullanma, suç örgütüne yardım etme ve terörizmin finansmanı suçları işlendiğine istinaden Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulundu.

İmamoğlu kendisini protesto eden vatandaşla tartıştı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ulaşım zamlarını protesto eden vatandaşla tartıştı. Ulaşım zamlarını protesto eden vatandaş "Her şey çok güzel olacak demiştiniz; olmadı" dedi.

Nerede kalmıştık! Erdoğan: Kanal İstanbul tek başına kentsel dönüşüm projesi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan partisinin grup toplantısında konuşuyor.
209,109BeğenenlerBeğen
5,021TakipçilerTakip Et