Twitter’dan bir yenilik daha!

Twitter’ın mobil uygulamalada profillerin hızlı bir şekilde görüntülenmesini sağlayacak yeni bir özellik üzerinde çalıştığı duyuruldu.

207,606BeğenenlerBeğen
7,892TakipçilerTakip Et

Mikroblog sitesi Twitter, güncellemelerini hız kesmeden sürdürüyor.

Geçtiğimiz haftalarda gece modunda iyileştimeler yapacağını açıklayan Twitter, şimdi de yepyeni bir özellik üzerinde çalıştığını resmen açıkladı.

Twitter’ın yeni özelliği sayesindeprofilleri hızlı bir şekilde görüntüleyebileceksiniz.

Twitter’ın şimdilik belli başlı kullanıcılar üzerinde denediği hızlı profil görüntüleme özelliği oldukça hayat kolaylaştıracak gibi görünüyor.

Peki, bu yeni özellik nasıl çalışacak? Örneğin; bir konuşmada etiketlenen birinin üzerine tıkladığında direkt olarak profili açılıyordu. Bu da zaman kaybına neden oluyordu.

Twitter yeni özelliği ile kişinin üzerine tıklandığında, profili pop-up şeklinde açarak daha sağlıklı bir deneyim sunacak.

Aslında bu özellik iPhone 6s ve sonrası (iPhone Xr hariç) tüm iPhone modellerinde yer alıyordu. 3D Touch sayesinde profile hafif bastığınızda pop-up ekran açılıyor ve profili açmadan görüntüleyebiliyordunuz.

Ancak Twitter’ın yeni özelliği 3D Touch kısayolundan daha stabil çalışacak ve daha fazla seçenek sunacak.

Şimdilik test aşamasında olan bu özelliğin önümüzdeki günlerde güncelleme ile hem iOS hem de Android kullanıcılarının beğenisine sunulmasını bekliyoruz.

loading...

İkinci Süleyman Soylu vakası

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, sokağa çıkma yasakları konusunda ikinci kez boşa düştü.

‘İktidar, istediği vekili cezaevine koyar’

Hukukçular, CHP’li Enis Berberoğlu ve HDP’li Leyla Güven ve Musa Farisoğlu’nun milletvekilliğinin düşürülmesini değerlendirdi.

Ahmet Hakan’dan aç-kapa rezaletini aklama yazısı: Biliyorum, bazılarını kesmeyecek bu hikâye

İktidarın bile tam olarak açıklayamadığı sokağa çıkma skandalını aklamaya çalışan Ahmet Hakan, yaşanan 48 saatin hikayesini, 'Biliyorum, bazılarını kesmeyecek bu hikâye' diye kaleme aldı.

Bu iki fotoğraf siyasetin saflaşma kutuplarını oluşturacak

Bu iki fotoğraf önümüzdeki dönemde siyasetin saflaşma kutuplarını oluşturacak.

Öztrak’tan kritik sorulara yanıt… CHP Meclis’ten çekilecek mi? Süleyman Soylu’ya ne olacak?

CHP Parti Sözcüsü Faik Öztrak CHP Genel Merkezi'nde düzenlediği basın toplantısında gündeme ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu.
207,606BeğenenlerBeğen
7,892TakipçilerTakip Et