Cuma / 7 Ağustos 2020

Türkiye kaybetti Ahmet Şık kazandı!

Türkiye 'nin 'Share Together' sloganıyla katıldığı UEFA Euro 2024 adaylık sürecini, oylamadan galip çıkan Almanya kazandı.

206,497BeğenenlerBeğen
8,608TakipçilerTakip Et

Türkiye ‘nin aksine bütün stadyumları hazır olan Almanya’nın en yüksek kapasiteli stadyumu, 70 bin kişilik Berlin Olimpiyat. Vergi ve kira affı ve devlet desteği gibi konularda Almanya’ya nazaran avantajlı gözüken Türkiye’nin seçimi kaybetme sebebi olarak, dengesiz ekonomik durum ve UEFA’nın insan hakları kriteri gösteriliyor.

HDP Milletvekili Ahmet Şık, Alman WDR kanalına verdiği röportajda, “UEFA tarafından düzenlenecek olan EURO 2024 organizasyonunun Türkiye’ye verilmesinin, dikta rejiminin uluslararası onaylanması anlamına gelecek” açıklamasında bulunmuştu.

Balbay’dan CHP’ye İnce tepkisi: Hele konuşsun, ağzının payını veririz

Düne kadar, “Ben bu partiye 15 yaşında girdim. Her kademesinde görev yaptım” diyen İnce neden bu noktaya geldi?

Cemal Enginyurt’tan tarihi Meral Akşener itirafı!

MHP’den ihraç edilen Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, MHP’de Meral Akşener’in kazandığı kongreyi kendisinin iptal ettirdiğini söyleyerek, hem Devlet Bahçeli’yi, hem de Semih Yalçın’ı topa tuttu.

Reuters, Ankara’daki Covid-19 belgesine ulaştı: Her gün 1000 yeni vaka

Uluslararası haber ajansı Reuters, bu hafta günlük vaka sayısının 1000'in üzerine çıktığı Türkiye'de hastanelere bazı talepler gittiğini ve "Covid-19 yüzünden yoğum bakım ünitesindeki yatakları boşaltın" ifadesinin yer aldığını yazdı.

Cindoruk: AKP’nin 18 yılı tartışmaya açılmalı

"Milli irade, devlet yönetme yetkisi ve görevi verir. AKP, bu yetkiyi, milleti yönetme ve yönlendirme, devlet rejimini değiştirme biçiminde kullandı."

Muharrem İnce’nin Ankara’da ofis açacağı iddiası

Kendi partisini kuracağı iddia edilen Muharrem İnce'nin Ankara'da ofis açtığı iddia edildi.
206,497BeğenenlerBeğen
8,608TakipçilerTakip Et